33. Євромайдан: нєту у вас мєтодов протів Віті Яйцевінковича! Аналітичні матеріали політтехнолога

"Нету у вас методов против Кости Сапрыкина!" "Место встречи изменить нельзя" (рос.).
"Нема у вас методів проти Кості Саприкіна!" - цитата з кінофільму "Місце зустрічі змінити не можна".  

Історію народних повстань в Україні на територіях, окупованих як ляхами-поляками так і московитами-росіянами, сповнено чисельними проявами звитяги й надзвичайного прагнення до свободи. Селянські ватажки, шляхетні українці очолювали повстання. Всі закінчилися поразкою крім війни Його Світлості Гетьмана України Богдана Хмельницького який, як і пан Ющенкоко так все занапастив.

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

Усі повстання починалися за геть однаковісіньким сценарієм: якесь чергове бидлотство з боку окупантів, вибух всенародного гніву, підйом величезних мас на спротив і геноцид українців на закінчення. 

Жоден з них не планував знищення вождів окупаційного режиму. 

А це і є головним. 

Як інакше відновити державність після кількохсот літ окупації? Що, невже добрий окупант сам віддасть? Дивно, але такі дії нагадують спробу завдати шкоди ляльці, у кращому разі руці ляльковода, а не скарати його на горло.

Єдиний, хто додумався діяти проти керівництва окупантів був пан Хмельницький, що мав, правда, професійно вишколену армію вкупі зі спецслужбами: отруєно кримського хана Іслам-Гірея, раптово помирає польський князь Вишневецький, четверо руських бійців невидимого фронту мало не вбили круля Яна Казимира. 

Це - ключовий момент у розумінні сьогодення. 

Та ж УПА, при всіх її ресурсах, так і не зробила замаху на Сосо, я вже не кажу про партфункціонерів в окупованій Україні. Це досить дивний факт, і про це написав у статті: "Про активних сябрів, шляхетну УПА, практичну ІРА й басків".

На противагу ІРА — точна орієнтація на фізичне знищення окупаційного вищого керівництва й королівської родини Британії. Ефективна конспіративна робота в умовах наскрізь “просвічуваної” крихітної Ірландії. Всі значимі акції не на своїй території, тому убезпечено й не “підставлено” своє мирне населення. Все виконано вкрай малими силами, буквально одиницями. 

А нинішня трійця, складається враження, підігрує режиму. Ну як іще, скажіть мені, можна розцінити заяви про переговори з Яйцевінковичем? Про що можна говорити з завербованим агентом, якому країна-вербувальник привселюдно дає гроші на підтримку? Складається враження, що захисники конституції й сувернітету вважають, що Хам почне перемовини? Щоб поліпшити наше з вами життя? Поцікавтеся в них при нагоді - те таку міцну траву брали?

Невже вони не помічають, що пропаганда в Україні налагоджена за окупаційним зразком скапітульованого СРСР: очікування світлого майбутнього, трудові перемоги, пакращєння вже сьогоді тощо. 

Чому так ефективні Автомайдани?

Тому, що вони приїздять до самого тіла дуже-дуже близько - якихось 60-80 метрів, це відстань кидка гранати. Й знову обдрипано золотого унітазу. Й охорона зразу видається якоюсь слабенькою й нечисельною. Й зброї малувато. Та й зброї хочеться масового знищення.

Усі події в Україні до сьогодні дуже нагадують Грузію. Я особисто бачив, що там відбувалося, оскільки служив тоді в російській окупаційній армії. Майже все один до одного. На моїх очах росіяни провели блискучу операцію з розв’язання громадянської війни.

Грузини могли відбутися малою кров'ю знищивши кількох зрадників - іноземних агентів, натомість вони пролили ріки крові своєї, перед усім, мають окупованою частину суверенної території. Тому превентивні дії індивідуально проти іноземних агентів - єдиний ефективний спосіб дії, інакше ці зрадники втягнуть країну в хаос громадянської війни, руїни, дезінтеграції, що й потрібно їхнім закордонним господарям. 

Про це написав у статті "Помилки Грузії - помилки України".

Зрозумійте:
-лише один кримінальний авторитет заважає всім нам.
-лише один проффесор зробив Україну найбіднішою країною Європи.
-лише один Хам противиться поверненню нас до європейської сім’ї народів.
-лише один завербований агент покійного КДБ втягує нас до повторної окупації азіатами.

Отже й діяти необхідно лише проти одного суб’єкта.

Невже не зрозуміло, що українців стикають лобами? Не урядовий квартал треба штурмувати, і не ВРУ, а Межисраччя, загнати суб’єкта "ф зопу" (рос.) у дупу. Туди треба йти. Все, що відбувається зараз, воно потрібне, проте без рішучих дій, що можуть видатися надмірними, проти одного громадянина, вони будуть безсенсовними. 

А так сидить Яйцевінкович, дивиться відео з місця подій, слухає доповіді холуїв і думає: "ґлупіє хохли, однако!". 
Йому сухо й комфортно. 
Його руки не в наручниках (поки що). 
До того ж він відчуває насолоду, коли бачить сцени насильства. 

Слава Україні! 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

102. Памятка потребителям при посещении оккупированных территорий

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

47. Психологический портрет Лилипути. Аналитические материалы политического психолога

114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

76. Дослідження: чому окупанти-росіяни поводяться, як монголо-татари? Аналітичні матеріали політичного психолога

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога

66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс