10. Посібник аматорам — перемагаємо режимчик

ХОЛОПИ — як на мене, то це напрочуд влучне слово для пояснення сучасного явища, відомого як нинішній режимчик, що чудово описує етнічне походження фігурантів та їх спосіб життя, виховання й поведінки. 


Більш детально кожен охочий може ознайомитися з цим явищем, уважно вивчаючи відеозаписи подій у ВРУ в себе вдома, зручно вмостившись на канапі. Там “подвиги” цих “красюків” зафільмовано з багатьох ракурсів.
   Кажуть, що легітимних засобів притрусити цю бидлоту майже вичерпано. І що вже настав час плюмбумотерапії.

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

   Нічого не вичерпано!
   Зате настав час щось предметно з цим зробити. Найбільш вдало тут підходить давньоруська практика славних часів наших князів: “Поділяй і владарюй”. 
   Наприклад - холопське бидло полюбляє знімкувати відео з собою у головний ролі. Воно також зневажає й ненавидить геть усі народи світу. Починаємо з Європи. Акуратно доправляємо вказане відео до посольств і МЗС зацікавлених країн і ось вже групі холопів відмовлено у шенгені й вказано на двері.        
   У них у всіх остання клінічна стадія СНІДу — Синдрому Набутої Істерикопатії До українства та венерична форма антисемітизму. І ось вже популярні курорти Ейлату й місця паломництва для них закрито.
   Не менше їм не подобаються араби. Робимо точно такий фокус і ось їх завертають прямо в аеропорту Шарм-аль-Шейху.
   Так само працюємо з іншими країнами світу.
   Ці істоти між собою, знаєте, ще й спілкуються! Уявляєте про що? 
   Це перший поділ.
   Продовжуємо.
   Копаємо глибше. Нас цікавлять незаконні перекази грошей за кордон, відмивання грошей, усілякі брудні оборудки, контрабанда, наркотики, торгівля людьми й внутрішніми органами, викрадення дітей тощо. 
   “Захід нам допоможе” - радить перший український політтехнолог, правозахисник, ФОП Остап Бендер, що ще тоді явно передбачав сучасні проблеми, то ж авторськими методами боровся й перемагав не лише антиукраїнськи налаштованих йолопів, а й олігархів кримінального походження. Самі не будемо тут світитися й бруднитися. Чемно подякуємо за підказки й зробимо все чужими руками наших європейських друзів - Інтерполу. Надішлемо компру і ось, одного чудового дня, у кількох країнах планети, на величезну радість “невиїздних” холопів заарештовують кількох “виїздних”. 
   Це другий поділ.
   Починається тиха паніка. Холопи не знають, що відбувається й хто на них полює. “Невиїздними” починають вважати себе вже ціла отара бидлоганофф. Справжніх “невиїздних” там буде заледве 3-4 %. Решта будуть, зважаючи на власні минулі злочини самі себе вважати, що вони невиїздні, і таких набереться понад 90 %.   
   Звідки інформація? А послухайте, що люди навколо говорять - купа українців працюють у різних банках, корпораціях, легальних і напівлегальних фірмочках крізь які просто потоками течуть ріки інформації. Й анонімно скиньте інфру інтернетом по е-мейлу зацікавленій опозиції та й ще на кілька різних адрес. Дійде ґарантовано тому, кому треба!
   Тепер про діяспору. І не лише грошима вона може допомогти Великій Україні, а й міжнародною ізоляцією Кацапстану. Не вірите? Пояснюю. 
   Один із захутірмихайлівських ф’юрерків, з когорти “сортирних мочильників” - Ліліпутя, мав необережність бовкнути, що шпигував нелегалом за ФРН. Звідки ж нам знати, а може його діагноз “сортирного мочильництва” став проявлятися ще в Німеччині? А читаючи книги В.Суворова (українця Б.Різуна) з’ясовуємо, що “сортирні мочильники” могли оперувати по всій Європі! 
   І що ми про це знаємо? 
   Нічого! 
   Непор’єдок! 
   Тому українці, наприклад, Німеччини, можуть написати запит до “Управління захисту Конституції” ФРН про розслідування діяльності Ліліпуті на території ФРН: чи не вкрав бува чого, чи не замордував когось? Та ще й позов до суду подати й вимагати свідчень Ліліпуті особисто й екстрадикції його до ФРН. 

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

http://zemlj.blogspot.com/2014/03/blog-post_697.html 

   А ще можуть долучитися українці, громадяни Швейцарії, Бенілюксу, Нідерландів, Британії, особливо після свіжої справи з отруєнням Литвиненка. Та й канадійці з американцями — а раптом він туди літав? І сортири тамтешні відвідувати уподобав? І в газети всі ці позови та ще й в інтернет. Всі уявили наслідки для Ліліпуті взагалі, а для Кацапстану зокрема? Так ото ж! 
   Реально? 
   Цілком!
   Це третій поділ. 
   А як Яйцевінкович публічно заперечував факт Голодомору? А порушення ним Конституції з самозатопюваними суднами в Севастополі Харківським пактом до 2042 р.? Хтось подав про це до суду? Проінформував українців ну хоча б спам-розсилкою?
   Це четвертий поділ.           
   Нам важливо надавати по брудним загребущим рукам, щоб не лізли сюди, а з місцевими холопством вже якось розберемося.
   В час “Капєц”, коли народ почне вішати Яйцевінковича, важливо не допустити самосудів, щоб мати тушки для розслідування злочинів режимчика. Нам вдалося уникнути цього після Помаранчевої революції. Пам’ятаєте, як на довго в Києві встановилося свіже повітря, відсутня азійська лайка, вільне метро й чисті вулиці, а різні істоти з кацапськими виразами на мармизах не заважали милуватися краєвидами? Тоді в Кацапстані притьом опинилися і Яйцевінкович, і Сєрйога Підрахуй, та й інша дрібна бидлота. 
   Це взагалі досить полохливий планктон — за найменших різких рухів ноги в руки і навтьоки за хутір Михайлівський. Та ще й хваляться потім - як це їм вдалося злиняти вчасно! 
   Хочеться судити їх усіх судом Лінча, я розумію. Ще свіжий досвід дезинфекції суспільства методами Коліївщини, а нинішній ТОП менеджмент — поци та їх виконавці — холопи, дуже вже нагадують про ті звитяжні часи. Тому важливо не допустити тотального драпу поінформованого планктону. Багатьом українцям вони вже встигли принести немало горя — там чийсь синок збив машиною, там землю відібрали, а там голову відрубали й тіло закопали.
   Отже, у відповідальний момент зупиняємо транспортні засоби у різні способи.
   Не погано було б укласти досить ефективну ще за часів Совдепії “Дошку пошани” для особливих відморозків. У цьому разі холоп срання отримує листа з повним витягом: власними фотками в анфас і профіль, витяг з особової справи заведеної на нього з детальними поясненнями як, чому, коли, за які такі паскудства його туди записали та поглядами Кримінального кодексу на ці події й вічливою рекомендацією анонімно й суто добровільно в ініціативному порядку здати падєльніков, відповівши на питання які нас цікавлять в обмін на пом’якшення покарання. 
   І лупить дружина холопа його межиплечі, й не лізе вранішня кава й повертається, й заходиться кашлем холоп, бо знає за що!
   Це п’ятий поділ.   
   І час від часу влаштовувати “витоки інформації” про все вищеописане: прізвище, в якій країні заарештували, за що, які документи були передані владі цієї країни, за що на “дошці пошани” тощо. Цим ми зовсім не розкриваємо наші методи роботи, а займаємося дресируванням. Будь-який холоп, дізнавшись про сумну долю свого падєльніка, начальника, чи шістки (а такі новини вони миттю розносять між собою), задумається й про себе: “...ех житіе моє, битіє...”. І вже не буде так ревно виконувати накази, а перш за все подумає про себе, бидлогана, чи не зачепить це його? Чи не вилізе боком йому це в майбутньому? Чи не потрапить він під гарячу руку українців?
   Подібної самообмеженої скутості холуїв нам і потрібно.
   Це шостий поділ.   
   Або коли хтось зможе викласти в інеті фото всього персоналу Києво-Печерської Лаври МПЦ ФСБ, і взагалі всіх цих навколорелігійних діячів з усієї України з усіх парафій, а посилання чемно скинути "Кавказ-центру", Прибалтійським правоохоронцям, зацікавленим євро-американським структурам.
   Це сьомий поділ.
   А ще можна гнівно клясти ворогів по кухнях і на форумах, сходити до ворожки (й не одної), якій “замовити” Яйцевінковича, чи в мобільному замість сигналу виклику поставити:
-Лента за лентою набої подавай,
Вкраїнський повстанче в бою не відступай!
   Адже, при грамотному застосуванні то є не аби які методи, проте вищеописані видаються мені теж ефективними. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

102. Памятка потребителям при посещении оккупированных территорий

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

47. Психологический портрет Лилипути. Аналитические материалы политического психолога

114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

76. Дослідження: чому окупанти-росіяни поводяться, як монголо-татари? Аналітичні матеріали політичного психолога

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога

66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс