ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПОЗОВ ВІД ЗУМИСНОЇ ШКОДИ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОСУДІПозивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю. Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!


пʼятниця

35. Казка про країну Хорошу й країну Зажоп’я


Жила-була собі країна Хороша. Нівроку собі країна, нічогенька. Багатотисячолітню історію собі мала. Багато звитяги проявила в минулому.
Проте кривда, заподіяна іншим націям і расам неминуче відбивається негативно на самій країні.

субота

34. Євромайдан. Що робити-3. Аналітичні матеріали політтехнолога

Як я й писав у статті “Євромайдан. Що робити-2. Аналітичні матеріали політтехнолога”, Євромайдан розширюється не лише по Києву, а по всій Україні. Це похвально. Отже, процес розвивається у правильному напрямку.

33. Євромайдан: нєту у вас мєтодов протів Віті Яйцевінковича! Аналітичні матеріали політтехнолога

"Нету у вас методов против Кости Сапрыкина!" "Место встречи изменить нельзя" (рос.).
"Нема у вас методів проти Кості Саприкіна!" - цитата з кінофільму "Місце зустрічі змінити не можна".  

32. Що робити-2. Євромайдан Аналітичні матеріали політтехнолога

Шановні пані, панове!
Євромайданівці питають одне-одного: що робити далі? 
Опозиція закликає українство приходити ледь не що вихідні на Віче. А народу приходить щоразу менше. Один опозиціонер заявив, що будемо стояти до останнього. До останнього євромайданівця? Що він мав на увазі? А себе він тут згадав? Навіщо такий садо-мазо?  

31. Що робити? Євромайдан Аналітичні матеріали політтехнолога

Шановні пані, панове!
Перш ніж визначити, що робити, треба визначити, що ми маємо, проти кого діємо. Найкраще тут підходять висновки зі статті “Психологічний портрет Яйцевінковича. Аналітичні матеріали політичного психолога”:

30. Психологічний портрет Яйцевінковича  Аналітичні матеріали політичного психолога

Проблеми зазирання в шпаринку, підглядання у щілинку замка, дізнатися більше з видимого, позаяк невидиме недоступно, завжди хвилювали партійного боса, політичного оглядача, пересічного українця. 

29. Помилки Грузії - помилки України

Окупаційна російська армія часто нагадує мені збіговисько покидьків. Де два українці — там три гетьмани. Де два росіянина — там мікроістота маньяка-вбивці, дикого антисіоніста й лютого антиукраїнця, гвалівника, пияка й дрібного злодюжку.

28. Бімба в вагіні, або Політтехнології Євромайдану. Аналітичні матеріали політтехнолога

“Бімба в вагіні” (бомба в вагоні) — зі словника імпортного укрмовознавця Азіроффа, що даремно обіймає високу посаду, на якій мав би бути нормальний українець.
Як і в благословенні часи Помаранчевої революції, нині, на Євромайдані, перші красуні Києва підтримують демонстрантів, прикрашають себе єврострічечками, а крододилиці, сучки й гадюки, сидять удома й сичать і плюються. 

27. Згода на професійну армію як точка неповернення для Яйцевінковича? Аналітичні матеріали політтехнолога

Яйцевінкович плювати хотів як на обіцянки "папєрєднікафф", так і на власні. Коли обдурені донецько-єнакіївські виборці звернулися до суду: як же так, а чому не скасував податки для малого бізнесу, як і обіцяв у передвиборній програмі? 
Відповідай, сцуко, за базар! 

26. Погром Євромайдану. Аналітичні матеріали політтехнолога

Погром Євромайдану змусив мене до написання цієї статті. Вона назрівала давно, проте ця подія стала каталізатором. Йдеться про аналіз сучасної ситуації в Україні й способів діяльності за таких умов.
Схоже на те, що події в Україні розвиваються за білоруським сценарієм. 

25. Виконане замовлення незалежного кандидата в народні депутати України про можливість агітації засобами Інтернет


24. Виконане замовлення політичної партії на можливість її реклами засобами інтернет

23. Кого слід вважати засновником української державності? До 2700-річчя Кия-царя

Сергій Піддубний (уривки з лекції). Ми непогано знаємо своїх достойників ХVІІІ-ХХ ст., знаємо, що випало на їхню долю. Але чомусь боїмося заглянути за обрій. Що там було, хто народив нас, хто дав душу нам, хто були наші праотці?

22. Опитування: Ви і Яйцевінкович

Повз Вас чимдуж утікає Яйцевінкович, ви:

1. прибираєте підніжку гелікоптера, розчулено махаєте ручкою, той відлітає, злітний майданчик заповнюють розлютовані українці
2. пілот гелікоптера, доправляєте його в одну з близькосхідних країн, про друге громадянство якої й політичний притулок Яйцевінкович подбав ще під час Помаранчевої революції-1
3. пропонуєте нескладну сексуальну послугу за невелику суму в 100 грн. включно зі стерильною одноразовою рукавичкою
4. кажете йому: “Якщо хочеш схуднути, спитай у мене як!”
5. дуже в’їдливо кажете йому: “І який прес-реліз підготувати на цей раз?”
6. сантиметром вимірюєте зріст тіла й ширину тіла в плечах
7. як представник книги рекордів Гінеса України починаєте відстежувати встановлення нового рекорду українського політикуму
8. автоматично ставите підніжку
9. копняком прискорюєте тушку
10. біжите в бік, аби вас за одно не лінчували
11. біжите у протилежний бік, щоб встигнути скрутити золотий унітаз
12. біжите поруч: ”...я репортер..., як ваша антиукраїнська політика позначиться на вашому політичному майбутньому?...” і, пишаючись собою, йдете отримувати заслужену похвалу від головного редактора
13. біжите слідом, без надії сподіваючись випхнути когось зайвого з гелікоптера
14. біжите слідом разом з натовпом, щоб приписати заслугу собі
15. падаєте на долівку, щоб не зачепило випадковою кулею
16. притискаєтесь до стіни, щоб не затоптали
17. підстрибуєте, проводите удар ногою, потім б’єте “двійкою” в голову, довго плигаєте у нього на грудях, і, сказавши: “Эта-а-а, шибко Боливар не выдержит двоих, Хам, однако!”, тим же гелікоптером втікаєте тим же маршрутом
18. відвертаєтеся, робите вигляд, що ви не знайомі, начіпляєте на себе помаранчеві пов’язки, шарф і накидку й, клянучи себе за те, що так і не навчились правильно вимовляти слова, читаючи по папірчику лементуєте українською: “Ґразам нас баґата, нас нє падалаты!”
19. робите те, за що вам заплачено, задовольняєте свою хтивість у такий неприродній спосіб, за який з вами тут же зробили б те, що ви щойно зробили з Яйцевінковичем, доповідєте, і згадуєте про необхідність виконати вже проплачені аналогічні завдання в Мінську, Москві і Пхеньяні
20. робите те, за що вам не заплачено, але про що ви давно мрієте, і не лише ви один
21. згадуєте, як дуже-дуже давно, ваші друзі зробили успішний атентат на генерала націонал-соціалістів Лютце, а ви з друзями зробили успішний атентат на генерала інтернаціонал-соціалістів Ватутіна, у вас тремтять руки, ви шепочете: “Слава Україні!” й піднімаєте штурмвегер
22. знімаєте на мобілу суд Лінча й миттю розміщуєте на ютубі
23. ви Яйцевінкович, чимдуж утікаєте...
24. ...

21. Основні засади реорганізації гривні

Історичний факт: чомусь ось так, ні сіло ні впало, а саме з X століття по XIV століття, без пояснення причин, після довгої і досить успішної історії Стародавньої Греції та Риму, з їх фінансовими системами, вкритими мороком, але найімовірніше лихварськими, потім після ще близько п'яти століть безладу, про нього взагалі мало що відомо, запанувала в Європі тиша та спокій. 

20. Як нам облаштувати Україну?

Глобалізація ставить перед Україною українцями нові виклики.
Глобалізація це добре - я можу без перешкод подорожувати й милуватися планетою, мати ділові стосунки з найвіддаленішими куточками, оперативно перекидати ресурси, щоб допомагати нужденним від стихійних чи техногенних лих.

19. Як злупити репарації з РФ за Голодомор?

Десятки країн світу визнали Голодомор 1923-33 р.р. злочином проти людства й Холокостом українського народу. Вікірік показав нам ставлення нинішніх вождьків Кацапстану до злочинів, вчинених цим держбандформуванням — все відкидати, “не бачити Врменії Нагірного Карабаху якщо визнає український Голодомор” й брехати, брехати, брехати... 

18. Форум тільки для українців

Чимало обдурених хохлів, що голосували за рецедивіста визнають, що помилилися. В Японії не праві самураї роблять собі харакірі. От якби хохли зробили собі харакірі! Кілька голосувань - і країна згуртована та монолітна. Проте це мрії. 

17. Тю, чи то може ми дурні - 2?

"Терориста номер 1 убито спецназом американської армії..." - Президент США. За весь час як давньої так і новітньої історії Руси-України майже нема подібних повідомлень від наших керманичів. А варто було б зайнятися знищенням вождів агресорів і окупантів, як могла разюче змінитися вся наша історія! 

16. Тю, чи то може ми дурні, або скільки антиукраїнців треба депортувати з України, щоб українець нарешті став почуватися як у своїй рідній українській Україні, чи нове бачення української національної ідеї?

Таку довжелезну назву теми явно підказали мені сучасні реалії стану українства, враження від чисельних тем на форумах, особисті спостереження. Ні для кого не секрет, що українців дедалі меншає.І не лише нас більше помирає, а менше народжується.
Коли йдеш Хрещатиком, то вуха в’януть від брудної лайки з вуст натуралізованих емігрантів. Так і хочеться захистити себе, дружину, дітей. Ми стали схожими на данців, бельгійців, чи тих самих німців, яких витісняють чисельні турецькі емігранти.

15. Проблеми дезомбування росіян. Аналітичні матеріали політтехнолога 

У перешій частині "Проблеми зомбування росіян" я розглянув суто технологічні аспекти створення сучасних громадян РФ. У цій другій частині подаються роздуми над тим, як все це пороблене відробити й зробити з них відносно нормальних людей. 
Матеріал подано суто тезово. 

14. Проблеми зомбування росіян. Аналітичні матеріали політтехнологій

Проблемами промиванням розуму натовпу завжди переймалися вожді усіх часів і народів. Політична пропаганда є основою самого існування колишньої колонії Руси-України, сучасної Російської Федерації. У цій аналітиці детально описано аспекти організації політагітпромпропаганди по-московськи.

13. Проблеми вбивства білоруської нації. Аналітичні матеріали політтехнолога

Проблемами промиванням мозку натовпу завжди переймалися вожді всіх часів і народів. Політична пропаганда є основою самого існування колишньої колонії Руси-України, сучасної Російської Федерації. У цьому методичному посібнику детально описано аспекти організації політагітпромпропаганди по-московськи в Білорусі. 

12. Про активних сябрів, шляхетну УПА, практичну ІРА й басків

Відгриміли побиттям опозиції й відсидками кандидатів у президенти так звані “вибори” у сябрів. Ми схиляємо голову перед звитягою УПА й заздримо успіхам ІРА, чуємо новини про басків. Давайте проаналізуємо їхні успіхи й невдачі, а то й незрозумілі дії.
 Сябри — зусилля розпорошено на гігантську кількість кандидатів, гігантська кількість протестантів трощить зовсім не те, що потрібно трощити, впродовж багатьох років жодних серйозних дій, щоб сколупнути коросту режимчика.


11. Проблеми промивання мозку українцям. Аналітичні матеріали політтехнолога 

Проблемами промиванням мозку натовпу завжди переймалися вожді всіх часів і народів. Політична пропаганда є основою самого існування колишньої колонії Руси-України, сучасної Російської Федерації. У цьому методичному посібнику детально описано аспекти організації політагітпромпропаганди по-московськи в Україні. 

10. Посібник аматорам — перемагаємо режимчик

ХОЛОПИ — як на мене, то це напрочуд влучне слово для пояснення сучасного явища, відомого як нинішній режимчик, що чудово описує етнічне походження фігурантів та їх спосіб життя, виховання й поведінки. 

9. Меморандум мисливцю за комуністичними злочинцями-антиукраїнцями 

Шановні пані, панове!

Паралельно з Центром Сімона Візенталя, що займається пошуком фашистських злочинців:8. Конкретні заходи протидії двомовності або Чому у гадів два язики?

“...этих казлов, шо мешают нам жить...”
З промови перед виборцями проффесора, раніше тричі не засудженого. 

7. Інтерв'ю з повією антиукраїнкою й антисіоністкою (за сумісництвом)

(Продовження. Частина перша називається: "Інтерв'ю з антиукраїнцем й антисіоністом (за сумісництвом)"
Стою. Курю. 
Зовсім, анітрішечки, ні до кого абсолютно не чіпляюсь. 
І раптом: 
-Ти мій чупа-чупсику! Ходи но до ротика!

6. Інтерв'ю з антиукраїнцем  і антисіоністом (за сумісництвом)

...тихий стук у двері й, не чекаючи запрошення між дверима й одвірком просовується прим'ята мармиза чолов'яги невизначеного віку:
 "єтаа, йа на інтерв'ю, однако!". 
Не чекакаючи дозволу чолов'яга пензлює до стільця і як підкошений гепає по ньому дупою. 
-"таку страну просралі!" - гидкий запах сивухи, покладений на кислу капусту, долинув через стіл. 

5. Вибори 2013. Аналітичні матеріали політтехнологій

Проблеми української політики в цілому правильно описано різноманітними міжнародними інституціями. У цій статті детально описано низку аспектів  організації політпроцесів нинішнім режимчиком.

4. UKRAINE, Kyiv, Euromaidan

Objective: How to explain to the international observers from the EU, USA, European Parlament, PACE, and other countries of the world peculiarities Euro-maidan in Ukraine using an internationally comprehensible language of globalization?

3. Бідні українці. Заробляють гроші

Я читаю заголовок і розумію слова по-своєму.
Бідний:
1. Нещасний.
2. Без гривень.
Гроші:
1. Гривні
2. Непропорційно мала кількість гривень за виконану працю.

2. ПРО БІЛИХ УКРАЇНЦІВ І ЖОВТИХ РОСІЯН СТАВЛЕННЯ БІЛИХ УКРАЇНЦІВ ДО НАТУРАЛІЗОВАНИХ ЕМІГРАНТІВ - ЖОВТИХ РОСІЯН

У статті висвітлюються основні проблеми українського расизму в Україні, що майже не досліджувалося донині, та є однією з перших робіт у цій царині. У роботі розкривається один із аспектів расизму, а саме русько-московські стосунки.