1. Як українцям застосувати принцип "Розділяй і володарюй" для політичної перемоги? Аналітичні матеріали політтехнолога

 Київ, Україна.  Шановні пані, панове!  Якщо ви помітили, то чужинці вже давно розділяють і володарюють нами, українцями, й нашою країною. ...

Контакти. Про автора.

Відмова від відповідальності. Ніщо в цьому блозі не є закликом до дії. Можлива схожість географічних назв, прізвищ, імен тощо є статистично випадковою. В цьому блозі відсутня жодна упорядкована чи систематизована інформація. В статтях цього блогу відсутня жодна інформація. Існування цього блогу стало можливим тільки й лише завдяки ст. 34 Конституції України. 
Громадська організація "Міжнародний аналітичний центр права" 



Автор - правозахисник, що виграв дві справи в Європейському суді із захисту прав людини в місті Стразбург

http://zemlj.blogspot.com/p/5.html

єдиний в Україні політичний психолог Леонід Підчибій веде цей публістичний блог:

"Усі люди будь-якої раси, будь-якого кольору шкіри і будь-якого віросповідання споконвічно мають однакові права."
Такої думки дотримуюся я, Леонід Підчибій, директор МАЦП - Міжнародного аналітичного центру права.

Політична психологія — міждисциплінарна наукова галузь, що виникла на межі політології та соціальної психології. Її головне завдання полягає в аналізі психологічних механізмів політики та виробленні практичних рекомендацій з оптимального здійснення політичної діяльності на всіх її рівнях.

Значна частина інформації на цьому порталі й присвячена, власне, проблемам захисту етнічних прав людей, та дослідженню проблем захисту цього права в Україні. Для цього необхідно дотримуватися Декларації про права людини ООН, і Європейської конвенції про права людини, бути елементарно політкоректним.

Політична психологія робить лише перші кроки в Україні. Представлені тут психологічні портрети політиків зіграли, свого часу, значну роль у критичний період новітньої української історії. 

Представлена тут політична аналітика допомогла пройти вирішальні моменти відомих подій минулого.

У блозі розкриваються невідомі раніше й приховані від стороннього ока сторінки української політики. Подається методика аналізу й конкретні висновки.

Аналітичні матеріали політичного психолога пригодяться як професійним політтехнологам, керівникам партій і рухів, телерадіоканалів, періодичних видань, міжнародним дипломатичним службам, так і широкому загалу небайдужих читачів, що прагнуть дізнатися більше з відомого та навчитися вправно читати "між рядків".
Також досліджується питання: як об’єднати українців? 
Для об’єднання треба усвідомити одну дуже важливу річ.
Ідея завжди сильніша за грубу силу!
Дивіться сторінку Статті:
 


З Головою Представництва Директор Офісу зв'язку НАТО паном Алєксандром Вінніковим,  під час міжнародного круглого столу "Питання безпеки людини в контексті реформування безпекового сектору країн Східної Європи" 08.06.2017 Київ готель "Русь"

"Демократія, права людини, належне урядування і стабільність". Форум східного партнерства
Лекція про матріархат в українському житті.

З паном В. Горбуліним, Книжковий Арсенал, 20.05.2017 

З народним депутатом України пані Н. Савченко під час наукової духовно-практичної конференції на тему: «Українська земля - акумулятор духовної енергії прогресу»

З паном М. Саакашвілі під час зйомки передачі на каналі ЗІК


"Аудит зовнішньої політики України. Індекс відносин" та спецтема "Міжнародне співробітництво в оборонній промисловості: виклики та ризики". 25 квітня 2017 

Конференція: психологічна допомога ветеранам АТО


Відкрита лекція судді ЄСПЛ від України пані Ганни Юдківської на тему: «Еволюція в тлумаченні Європейским судом фундаментальних прав: розвиває це стандарти людської гідності чи тривіалізує концепцію?», Київ, 18 березня 2016 року, Академія адвоктури України. Задаю питання пані судді на 1:21:01  

 Концерт фламенко. Будинок актора. 26.12.2015 року.

 Презентація нової книги письменниці Жанни Куяви "Гордієві жінки" 19.11.2015 року, книгарня "Буква".


 Прес-конференція проекту Твіннінг з питань супутникової навігації та дистанційного зондування Землі. 13 листопада 2015, Державне космічне агентство України,


К895 - це коли натуралізовані жовті (обрізані) українці сміються над білими українцями. На гроші такого ж олігарха. Якось воно не по-феншуям. А ось шоу "Вар'яти" в Жовтневому палаці 14 жовтня - білі українці сміються над білими українцями. Політкоректно? Цілком!


Під час відкриття Президентом України паном Петром Порошенко 8-го щорічного міжнародного заходу «Київський Безпековий Форум», започаткований Фондом пана Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" у 2007 році.


"Мінськ-2: припинення вогню чи майбутня російська агресія", Укрінформ, доповідач: професор Філіп Карбер, президент Potomac Foundation, в минулому: радник прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер, радник Генерального секретаря НАТО Манфреда Уорнера, радник Міністра оборони та начальника Генерального штабу США. Запитую доповідача на 1.06.38 запису прес-конференції:
https://www.youtube.com/watch?v=5UAbiDrXndY




З директором Центру інформації і документації НАТО пані Наталією Немилівською, святкування фіналу радіо-марафону "НАТО-Quest"


З паном Юрієм Костенко


На установчих зборах Громадської ради при Державній пенітенціарній службі 20.03.2015 року. Все дуже нагадує часи Яйцевінковича: в останні день місце зборів було перенесено з вул. Мельникова 81 на вул. Святошинська 27 (а це режимний об'єкт), з вигаданої причини не прийняли "Правий сектор", головуючий, який вибачається за те, що не говорить мовою метрополії разом з такими ж організаторами..., з часом будемо все перероблювати.


З паном Степаном Хмарою на презентації журналу "Оксамит" 28 лютого 2015 року.


З Першим Президентом України паном Леонідом Кравчуком, 30 січня 2015 року, будинок митрополита Національного заповідника «Софія Київська», презентація видавничого дому «АДЕФ-Україна» - книги «Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута – від неба до небес» за редакцією Шпака Ігоря Володимировича.

Мій виступ на цій конференції: "Як викинути Леніна з голів українців?", Міжнародна конференція. День 1


Виступ починається з відліку часу  2.17.40


https://www.youtube.com/watch?v=AWTQoazLKzU#t=8496



 З народним депутатом України паном В. Чумаком, конференція для аналітичних центрів, Київ, 04.12.2014 року


"Ніч пам'яті" на Майдані 29.11.2014 року.


З паном Лесем Танюком у НЦТМ Леся Курбаса. Вечір пам'яті Василя Стуса. 02.11.2014 року


Інститут масової інформації ГО. Запрошення на Громадську ніч виборів 26.10.2014 року

Ніякої Переяславської угоди між Україною й Росією не було, - експерт

Угода 1654 року була між Українською гетьманською державою і  Московським царством
Петро 1 украв історію Руси-України! З 1713 року він наказав писати, що Московія відтоді не Московія, а Русія (Russia), але через поголовну неграмотність тодішніх московських писарів назву країни “Русія” написали неправильно, тому й вийшла назва “Росія” - вкрадена і дещо видозмінена назва Русі. Назва Росії англійською мовою (Russia) не зазнала змін, вона лиш підтверджує історію цієї цинічної крадіжки.
А сам Петро I “з понтом” проголосив, що має шляхетне походження від руських князів, і, отже, є рівним європейським монархам. Наказ включав заборону вживати назву Московія - тільки Росія, книжки спалювалися, документи переписувалися.
Саме в 1713 році й було народжено в підлості “Ґосударство Російскоє”.

Саме з 1713 року Московське князівство перестало називатися Московським князівством і стало називатися Російською імперією (тому що наша з вами Русь-Україна, панове, в давнину була імперією).

Саме тому не було ніякого підписання Переяславського пакту між Україною й Росією у 1654 році. У ті часи ці країни називалися Українська гетьманська держава і Московське царство.

Саме тому “Київ мати міст руських” а не “русских”! Простіше кажучи цей вислів означає “Київ - метрополія”.

Через поголовну безграмотність згодом виник ще один історичний казус - за європейським зразком стали називати народ московитів великоросами, а русичів-русинів-українців малоросами. У тому розумінні, що ті великі, величаві, значні, а ті маленькі, жалюгідні, вторинні. Тут усе переплутано з точністю до навпаки.

Великими у ті часи називалися колонізовані території.  Грецією (Великою Грецією) називали грецькі колонії, а Малою Грецією — власне, саму Грецію-метрополію. Великою Британією називали колонії Британії, а сама Британія — це острови, це метрополія. Тому Британія з усіх сил намагається закрити домен .gb також і для того, щоб не нариватися на плату по позовах народів, які британці жорстоко колонізували і відхреститися від цієї частини своєї історії. Отже, Велика Русь - це тогочасна Московія, залежна від Русі-метрополії (Києва).

Із суто дикунською обмеженістю тоді вже самозванець Петро 1 (та його наступники) наказав скуповувати, красти, спалювати в Європі карти, де Русь зображена Руссю, а Московія Московією, щоб стерти історичну пам”ять. Натомість ці карти замінювалися фальшивками, де замість двох країн: Русі й Московії було зображено одну - Росію. Європейські письменники за гроші фабрикували замовні книжки, де стверджувалося, що Московія - це Росія. Це досягло таких масштабів, що пізніше навіть великий Вольтер не гребував брати гонорари за написану брехню від самозваної цариці Катерини.

Зрозуміло, що освічених європейців це не могло обманути. З плином часу наступні, тепер уже не московські, а російські (бо помінялася назва) самозванці-царі й самозванки-царівни (бо формально незалежності Московському князівству Його Величність Князь Київський не давав, і в архівах жодного подібного документу нема) зі шкіри геть пнулися, щоб довести так звану вищість “велікарусскаґа насєлєнія” і нижчість всіх інших та активно переписували й фальшували історію.

Леонід Підчибій, політичний психолог
для "Волі народу"
джерело: http://www.volianarodu.org.ua/uk/istoriya/Niyakoji-Pereyaslavskoji-ugody-mizh-Ukrajinoiu-y-Rosiyeiu-ne-bulo-ekspert



З паном Павлом Мовчаном, книгарня "Є", презентація книги "Материк".



Парад вишиванок до Дня Незалежності. Андріївський узвіз. 2014 рік.

Концерт пана Ореста Лютого "Лагідна українізація"

З паном Лесем Подерв'янським. Український дім.

Відкритий мікрофон. ТРК " Київ".

Волонтери допомагають людям. А хто допоможе волонтерам? Я вручаю цінні подарунки активним волонтеркам, які підтримують українську армію.


Без коментарів


Парк "Перемога". Київ. 10.08.14 



Виборча агітація у вигляді інтерв’ю з одним з кандидатів у депутати Київради.


Акустичний концерт сестер Тельнюк



З пані Лесею Оробець. Дніпровська набережна.


З паном Ханнес Шрайбером (ліворуч), керівником політичного відділу Представництва ЄС в Україні. Конфеоенція фонду Конрада Аденауера: "Україна в Європі: шлях через Євромайдан".



 Після лекції пані Оксани Забужко про Лесю Українку. Вільний лекторій "Історія літератури в авторах і текстах". 




1 лютого у Києві відбувся позачерговий Всеукраїнський Форум Євромайданів. З паном Юрієм Луценком




Координаційна зустріч Національної платформи. Готель Україна. 10.01.2014 року


Різдво. Євромайдан.


Євромайдан, Новий 2014 рік, встановлення рекорду для книги рекордів Гіннеса, співаємо Гімн України.






Євромайдан з паном Анатолієм Гриценком (зліва). День гідності. 15.12.2013 


Ярмарок в Олімпійському стадіоні 31.11.2013


Міжнародна конференція
«Українська призма: між стратегічним партнерством і безпекою»
25 вересня 2013

Семінар з питань захисту прав інвалідів 16 вересня 2013 року 

Влада не зреагувала на жоден антиукраїнський випад


Леонід Підчибій, 46 років, правозахисник:
— Резолюція сенату вкладається в одну канву з іншими звинуваченнями проти українців. Нещодавно в США знайшли ще одного нашого земляка, який буцімто був причетний до злочинів у нацистських концтаборах. Перед тим була справа Івана Дем'янюка.
Відповідь на такий наплив негативу має бути не лише на рівні інтелектуалів та ЗМІ, а й держави. Треба з'ясовувати, хто інспірує звинувачення проти українців, скільки грошей на це надають. Вдаватися до відповідних демаршів, нот протесту. Але наша влада не зреагувала на жоден антиукраїнський випад. Більшість політичних сил в Україні теж. Така реакція означає, що справи з патріотизмом у нас погані. І з українською державністю — теж.
Джерело:  http://gazeta.ua/articles/comments-newspaper/_vlada-ne-zreaguvala-na-zhoden-antiukrajinskij-vipad/504192

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/comments-newspaper/_vlada-ne-zreaguvala-na-zhoden-antiukrajinskij-vipad/504192">Gazeta.ua</a>


УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ
ОБІЗНАНІСТЬ ГРОМАДЯН ЄДНАЄ КРАЇНУ
Четвер, 27 червня 2013 21:44
Сенат польського парламенту 20 червня 2013 року прийняв постанову, якою визнав Волинську трагедію 1943 року як "етнічну чистку з ознаками геноциду".
КИЇВ. 21 червня. УНН. Формулювання достатньо категоричне, однак порівняно з пропозиціями польських правих партій PSL i PiS, які наполягали на однозначному трактуванні тих подій як "геноцид", вчорашнє рішення виглядає пом'якшеним.
Жодних правових наслідків така постанова не несе, вважає правозахисник Леонід Підчибій. Однак, на його думку, подібні політичні рішення посилюють напругу в нестабільному українському суспільстві:
"З погляду права найвищу оцінку може дати Європейський суд з захисту прав людини в Страсбурзі. І тоді вже можна говорити про якийсь результат. До того ж, такі декларації без конструктивного діалогу можуть мати наслідками розбурхання суспільства. На мій погляд, оптимальним було б прийняти відповідальність за ті події обом сторонам. А щодо польської сторони, то не потрібно забувати, що офіційно лише три держави в світі тримали українців в таборах - Німеччина, Росія і Польща. Тому висновки напрошують самі".
сейм
Підчибій ставить дискусії у польському Сеймі в один ряд з подібними звинуваченнями проти українців в інших державах. У такій ганебній ситуації відповідальність несе Україна як держава, адже сьогодні на найвищому рівні захист української історичної пам'яті відсутній.
"У світі є не лише постанова польського Сейму, - нагадав правник. - Нещодавно в США знайшли ще одного українця, який буцім-то працював у нацистських таборах. Також відома справа Івана Дем'янюка. Як на мене, ці події вкладаються в одну канву. На мій погляд, Україні самій потрібно робити зусилля, щоб зменшувати такі негативні прояви, проводити власну політику. Звісно, це має відбуватися не лише на рівні інтелектуалів та ЗМІ, а й на рівні держави. І, звісно, тоді, коли влада в Україні поміняється".


З паном Крістофом Пешу, керівником Офісу УПО, Управління Верховного Комісара ООН з прав людини. Регіональна конференція "Посилення багатосторонньої співпраці та міжнародні механізми захисту прав людини". 21-22 березня 2013 року Київ.
Під час круглого столу "Права людини в Україні - 2012" 27.02.2013 з паном Євгеном Захаровим



15 лютого 2013 відбувся спільний круглий стіл УНП ФГС СП та ГР при МЗС 


Президенту України Віктору Януковичу
Прем’єр-міністру України Миколі Азарову
Голові Верховної Ради України Володимиру Рибаку
Головам депутатський фракцій та комітетів Верховної Ради України

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
щодо укладання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

2013 рік без перебільшення може стати історичним та вирішальним для євроінтеграційних прагнень українського суспільства. У листопаді відбудеться саміт «Східного партнерства», під час якого можливим є підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським союзом, заснованої на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції включно з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі.
Водночас, як про це йдеться у висновках Ради ЄС по Україні від 10 грудня 2012 року та резолюціях Європейського парламенту щодо ситуації в Україні від 24 травня 2012 та 13 грудня 2012 року, перспектива підписання Угоди щодо Асоціації залежить від того, чи зможе українська влада продемонструвати рішучі дії та відчутний прогрес у трьох сферах: реформа виборчої системи та встановлення остаточних результатів парламентських виборів у п’ятьох проблемних одномандатних виборчих округах; розв’язання питання вибіркового судочинства та уникнення цих проблем у майбутньому; виконання реформ, що були визначені в спільно погодженому Порядку денному асоціації Україна-ЄС.
Ми вітаємо ухвалення Кабінетом Міністрів України Розпорядження «Про затвердження Плану першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік»
Ми виходимо з того, що досягнення критеріїв, викладених у Висновках Ради ЄС по Україні від 10 грудня 2012 року відповідає інтересам українського суспільства і за своїм змістом не є чимось новим, а лише нагадуванням про ключові зобов’язання, які були давно і публічно взяті на себе українською владою.
Українське суспільство очікує негайних дій стосовно:
  • запровадження гідної довіри виборчої системи, заснованої на Виборчому кодексі та на чітких правилах щодо збалансованого доступу конкурентів на виборах до засобів масової інформації. Реформа виборчого законодавства має відбуватися відповідно до рекомендацій місії ОБСЄ/БДІПЛ та з залученням усіх парламентських сил та громадськості, з метою покінчити із дискредитуючою Україну практикою, коли виборчий закон переписується щоразу під кожні нові вибори виходячи з політичної доцільності.
  • невідкладного проведення перевиборів в п’яти виборчих округах, де ЦВК не змогла встановити результати виборів у жовтні 2012 року
  • розв’язання питання вибіркового, політично вмотивованого судочинства щодо лідерів опозиції та інших громадян, та усунення від судової діяльності політично заангажованих суддів та створення запобіжників від повторення подібних випадків у майбутньому;
  • якнайшвидшого та повного виконання всіх рішень Європейського суду з прав людини;
  • забезпечення права на медичну допомогу та гуманні умови утримання ув’язнених осіб, відповідно до рекомендацій Ради Європи;
  • ефективної імплементації нового Кримінально-процесуального кодексу, законодавства про адвокатуру, Національного превентивного механізму проти тортур;
  • всебічного перегляду – у тісних консультаціях з Радою Європи та Венеціанською Комісією – закону про прокуратуру, Кримінального кодексу, ролі Вищої ради юстиції, законів про судову систему та про статус суддів;
  • виконання урядом зобов’язань України як члена Договору енергетичного співтовариства;
  • реформи органів внутрішніх справ;
  • ефективного просування в боротьбі проти корупції, виправлення деформацій та заповнення прогалин у законодавстві та державній програмі з питань протидії корупції, державних закупівель;
  • реформи управління державними фінансами, зокрема розширення повноважень Рахункової палати;
  • рішучих дій для покращення бізнесового та інвестиційного клімату.
Реформи, передбачені Порядком денним асоціації та Планом дій з візової лібералізації мають проводитися послідовно з тим, щоб ані в суспільстві, ані в партнерів з боку ЄС не складалося стійке враження щодо того, що українська сторона лише «робить вигляд», що проводить реформи, тоді як на практиці ухвалені нормативні акти нерідко не відповідають європейським стандартам.
Напрям європейських реформ у цілому вимагає якісної координації із чіткою та прозорою системою відповідальності, звітності та контролю. Виходячи з цього, ми виступаємо за належне інституційне забезпечення та координацію європейської політики України на рівні Кабінету Міністрів із визначенням чіткого кола відповідальних осіб, наділених повноваженнями та відкритих до співпраці з громадськістю.
Часові рамки для необхідних змін є обмеженими. Не в листопаді, напередодні саміту, а вже у травні-червні інституції ЄС та країни-члени здійснять оцінку ситуації в Україні і формуватимуть свою думку щодо прогресу України відносно критеріїв, сформульованих Радою ЄС 10 грудня 2012 року. За наслідками цієї оцінки ухвалюватиметься політичне рішення щодо долі Угоди про Асоціацію.
Якщо Угода не буде підписана у листопаді цього року, історичний шанс буде втрачено, а переговори у майбутньому доведеться вести вже про іншу угоду, що відображатиме інші реалії.
У зв’язку з цим, закликаємо українську владу виявити політичну волю та в найкоротші терміни здійснити зазначені вище кроки, які би засвідчили бажання України дотримуватись засадничого, ціннісного боку Угоди про Асоціацію із ЄС, включаючи повагу до принципів демократії, прав людини, фундаментальних свобод та верховенства права.
Ми висловлюємо вимогу всього українського громадянського суспільства, щоб будь-які реформи готувалися з конструктивним залученням як уряду та парламентської опозиції, так і громадянського суспільства, яке має значний експертний потенціал та висловлює суспільний інтерес з тих питань, які стоять на порядку денному відносин України і ЄС.
Закликаємо владу та опозицію, всі парламентські фракції продемонструвати здатність до компромісу заради здійснення європейського покликання України, підтримуваного більшістю її громадян.
Ми оголошуємо про початок незалежного моніторингу виконання умов, потрібних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Ми надаватимемо регулярну публічну оцінку прогресу у виконанні цих завдань, щоб українське суспільство могло чітко знати, хто і як відповідає за успіх або провал у реалізації його європейських прагнень.



Одне з ранніх інтерв’ю про землю, актуальне й нині.


Інтерв’ю - за кадром.


Форум громадянського суспільства Східного партнерства 21.11.2012


Моніторинг роботи медіа під час виборів 2012 року: результати, висновки та рекомендації на майбутнє" 20.11.2012 року



На форумі з організаційного розвитку з лідером гурту "ТІК" паном Віктором Бронюком 19.11.2012 року.



Конференція "Формування та впровадження антидискримінаційного законодавства в Україні: роль громадських організацій" 19.11.2012 року. 



Конференція представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні "Місто вчора, сьогодні, завтра: пам’ять в урбаністичному просторі" 19.11.2012 року.



Баркемп МГО "Інтерньюз-Україна" 18.11.2012 року.




ООН оприлюднила 145 рекомендацій щодо проблем з правами людини в Україні 15.11.2012



9-а Асамблея Громадської ліги Україна-НАТО
14.11.2012


Круглий стіл «Доступ до медіа: вибори 2012» 14.11.2012



Правозахисник розповів як українцям отримати компенсацію за Голодомор

Леонід Підчибій (праворуч) та члени Громадського комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років Іван Васюник та Володимир В'ятрович
Фото: Ольга Скороход
Леонід Підчибій (праворуч) та члени Громадського комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років Іван Васюник та Володимир В'ятрович
Україна має реальні шанси отримати від Росії компенсацію за штучно організований голод 1932-33 років, вважає відомий правозахисник Леонід Підчибій. Про це він сказав нанауковому семінарі "Голодомор у світлі політики масового винищення населення у 20 столітті: питання пам'яті та правової оцінки", який відбувся 13 листопада.
Леоніда Підчибія називають українським рекордсменом у Страсбурзі, тому що має серед українців найбільше позовів до Євросуду з прав людини.
Він коротко нагадав про перший прецедент компенсацій за масові злочини — виплату Німеччиною компенсації Ізраїлю. Він наголосив, що ця дія відбулася з ініціативи Німеччини.
"Євреї не хотіли брати ці гроші, їм здавалося, що це буде Каїновою печаткою на цілій нації. Рішення про прийняття цих грошей прийняв Кнесет. Ці гроші виплачувалися як державі, так й індивідуально громадянам. Вважається, що це врятувало Ізраїль від фінансового краху".
На шанси України отримати компенсацію Підбічій дивиться оптимістично.
"Що робити Україні? Як позиватися? Перший прецедент я вам назву. Це Катинь. Справа про компенсацію від Росії за розстріл польських офіцерів у європейському суді вже виграна".
Правник радить подавати до Страсбурга індивідуальні позови. Натомість для отримання компенсації Україні як державі, необхідно вирішити деякі питання:
"З Ізраїлем справа досить делікатна, тому що в той час, коли був проведений Голокост, Ізраїлю як держави не існувало. Отже Україні необхідно юридично підтвердити нашу тяглість історії. Нещодавно я дізнався, що виявляється в ООН назви Україна й українці не корелюються. Якщо інші країни мають свої назви і національності, то з Україною не так все гаразд – українці не звучать як державотворча нація. Отже, це питання потрібно ще вирішувати".





Голодомор - науковий семінар. 13 листопада 2013 року.

З народним депутатом України, віце-прем’єром з гуманітарних питань паном Миколою Томенком під час презентації "Українського щорічника", книгарня "Є", Київ, 09.11.2012. 

29 вересня 2012 року, виставка Аеросвіт-2012, аеродром Гостомель

24 серпня 2012 року, День Незалежності, "Парад вишиванок".
Україна проти Януковича



Збори резерву Збройних сил України, місто Васильків

Суспільно-політичний форум "Чесна розмова з майбутнім парламентом" 23 липня 2012 року.

Круглий стіл "Доступ громадськості до генеральних планів міських населених пунктів України: моніторинговий звіт".
 23 липня 2012 року








Правозахисник пан Леонід Підчибій (праворуч) і депутат Європарламенту від Болгарії, заступник Голови Підкомітету захисту прав людини пан Славі Бінєв (ліворуч).



Семінар з питань звернення до Європейського суду з прав людини в Стразбурзі.
http://obx.org.ua/kiev/novini/item/323-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8E-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D1%83%D0%B4.html
------------------------------------------------------------------------------

Рекламую кросівки з роликами в п’яті.

Лист від читачів: Здравствуйте , Леонид Васильевич. Попали на ваш блог. Прочитали много интерессного для себя. Потому что увидели мого общего вашей ситуации с нашей. Мы тоже уже .....лет судимся с нашими чиновниками ,а также с...... и толку никакого. Отвоевываем на своей...... лет......... обьеденились и все подкупили. Подскажите к каким хорошым адвокатам можно обратиться, наши городские адвокаты боятся судится с месными властями. Мы...... , а все смотрят чтобы было много денег, а мы долары видели только по телевизору. Кто может помочь простому ....., если все корумпировано. Европейский суд уже прислал нам запрос на рассмотрение дела. Мы сами с горем пополам склали письмо, а вот теперь надо все документы в кучу как у Вас ипосылать. А кто попожет? Вот может Вы подскажете. У нас срок до.........год



ІСТОРІЯ УСПІХУ: Я - гідний того, щоб моє прізвище занесли до Книги рекордів Євросуду з прав людини в місті Страсбурзі.
Перший і єдиний, на сьогодні, хто успішно добивається власних конституційних прав українця на 5 земельних ділянок у Києві.
Правозахисник, "чемпіон" України з кількості позовів до Страсбурга.
Цих позовів аж три. (І хоча ставлення до мене в Україні не зовсім таке, як до відомих політв’язнів, але я сам продовжую правозахисну діяльність).
Один з позовів я вже виграв.
Як я це зміг?
До цього правничого "рекорду" мене спонукало зумисно спотворене українське законодавство й бажання зробити свій внесок в те, щоб після безумовної капітуляції Совдепії моє життя в моїй країні стало для мене, та й для всіх нас, цивілізованих людей, зручним і комфортним.
Ще під час військової служби побачив, як ділять квартири на засіданні квартирної комісії полку й побачене а, особливо почуте там, мені дуже не сподобалося. Був вражений фактом існування законів про соціальний захист військових і тим фактом, що ніхто не добивається їх застосування (принаймні на той час) в судах. Оцінив і зробив висновки з байдужого ставлення до пенсіонерів - адже вони вже "відтятий шмат".
Почав з написання вкрай емоційних заяв.
Побачив поблажливі посмішки суддів та нетерплячість юристів Київради. Користувався послугами звичайних адвокатів, що беруть за складання заяв, апеляцій, тощо середньокиївські гонорари.
Пройшов через епопею відсудження військових пенсій.
Чимало судів можна було б виграти або взагалі не починати, адже скільки адвокатів - стільки поглядів на ситуацію. На власному досвіді зрозумів повчання адвоката, що складав мені позовні заяви до Страсбурга - "Судитися треба завжди!": якби я ще тоді колись, давно, почав судовий процес, нині його б уже виграв.
Таємниця мого успіху - це підходити до справи по-підчибіївськи: тобто, "як би я не я судився, я однак виграю!".
Як таке можливе?
Пояснюю.
Це моє, власне, розуміння фрази "не миттям, так катанням". Починаючи судовий процес, треба ще на етапі складання позовної заяви передбачити, що документи підуть до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі. І те, що наша виконавча служба (проти якої я, до того ж, виграв справу в Євросуді) не може виконати, виконає рішення Євросуду.
Інколи навіть бажано довести справу до Євросуду.
Візьмемо, приміром, ухвалу суду по землі на мою користь. Дуже висока ймовірність відмов на кожному з етапів - одне лишень рішення Київської міської ради чого варте! А ще я якось бачив в апеляційному суді власника землі, якому Київзем вже впродовж двох років не видає сертифікат на право власності на його ж землю.
Всі уявили масштаби проблеми?
Так отож!
Або право отримати квартиру. Відповідно до одного законодавчого акту там один термін, а коли ти маєш посвідчення "Учасник бойових дій" - інший. І якщо тобі відмовлять по першому, ти працюєш по (запасному) - другому.
Головне - працювати!
В Україні взагалі, а в Києві зокрема, мільйони людей, проте лише невелика дещиця з них бодай хоть щось роблять, позаяк є соціально-активними особистостями.
Кожен охочий може використати оприлюднені тут, на цьому сайті, вже готові рішення.
Ми, українці, маємо жити й будемо жити з нашою правдою, з нашим звичаєм, за євростандартами!
Суди із захисту наших прав можна й треба вигравати!
Приєднуйтеся!