ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПОЗОВ ВІД ЗУМИСНОЇ ШКОДИ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОСУДІПозивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю. Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!


пʼятниця

122. Відставка Кличка

Коротко: Л.Довгий за Л.Черновецького відмовив 4  моїм заявам про землю, я виграв суд, щоб Київська міська рада розглянула заяви, проте за Т.Гереги КМР заяви так і не розглянула, тому ДВС порушила кримінальну справу, Європейський суд із захисту прав людей прийняв справу до розгляду, а Уряд України запропонував 1000 євро за мирову угоду, я висунув зустрічні пропозиції. Слідчі й прокурори тричі кримінальну справу проти 33 чиновників, членів ОЗГ, включно з Довгим, Черновецьким, Герегою й Кличком за невиконання рішення суду закривали "за відсутністю складу злочину", тому я через суд справу знову її порушую, за що проти них подав заяву про злочин, а також до Дисциплінарної комісії прокурорів. І там і там відмова. В.Кличко може та не хоче врегулювати справу, чим завдає збитків українській державі. Тому кримінальну справу проти Кличка я розвиваю, і після вироку проти нього, відповідно до чинного законодавства, він вже не зможе балотуватися в мери Києва, що й потрібно кандидату (звертайся, тобі це потрібно, формат співпраці - професійно, до результату, з твоїми юристами) в мери столиці!

Запрошую до співпраці!

107. Кличка з виборів зняти не можна залишити
http://zemlj.blogspot.com/2015/10/blog-post.html

Більше:

97. Дерибан від Черновецького до Кличка
http://zemlj.blogspot.com/2015/02/97.html
113. Чи знищив Кличко "дерибан" так само, як і МАФи?
http://zemlj.blogspot.com/2016/05/113.html

Матеріали кримінальної справи та Євросуду:ПОЗОВ ВИГРАНО!!!
ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-5 Земля під садівництво, дачу, город, гараж
http://zemlj.blogspot.com/p/5.htmlТак, для інформації тим, хто розуміє:
Запропонував ГО "БРАТТЯ" - відмовилися
 http://brattya.kiev.ua/ru/ 
Запропонував РУХ НОВИХ СИЛ  - професійно ні, лише волонтери
Запропонував екс-кандидатам в мери - тиша.
Запропонував депутату КМР Антоненко Прохору Дмитровичу - немає відповіді
Запропонував депутату ВРУ Юрію Левченко - немає відповіді 
Запропонував "Сила Громад" - складаємо угоду, але працюй сам, оплатимо по результату не більше ніж за рік 


 

неділя

121. Наука антропологія і МЗС України

Продовження циклу статей. Початок у статті «Проїзний до Страсбурга,‭ ‬в один кінець до Гааги», журнал «Оксамит», випуск № 6, листопад-грудень 2014 р., с. 10-12