ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПОЗОВ ВІД ЗУМИСНОЇ ШКОДИ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОСУДІПозивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю. Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!


субота

150. Уроки та висновки після виборів Президента України 2019 #ж2


Уроки та висновки після виборів Президента України 2019 #ж2

"Яке їхало, таке й здибало!" - ж2 цю тезу нам інтенсивно почала навʼязувати через свої, контрольовані ЗМІ. Так чому ж ЗєіБєня виграло вибори, причини?
1) 72% - це прояв втручання хакерів азіятів-росіян, що намалювали цифру, шахрайство?

143. НЕЛОХ або секрет успіху передвиборчої кампанії ЗЕЛЕНСЬКОГО
https://zemlj.blogspot.com/2019/04/143.html

2) Нас, українців, й справді лишилося менше 25%?

понеділок

148. ЗЄіБєня+ГРУ Кацапстану=повторна окупація


Сайт "Миротворець" справедливо вважає, що ЗЄню привів до влади ГРУ Кацапстану й саботаж Аваковаова. Ми від Бєні націоналізували нафту, газ, банк, тому цей такі да перекинуся до Ліліпуті.

Якщо ЗЄні Верховну Раду не вдасться розпустити, то в ГРУ Кацапстану є план на осінні вибори до Ради: ЗЄіБєня притворяються демократами, чим не забирають голоси у екс-регіонастів, але забирають голоси в українців. Брешуть (як колись Мороз), що в новобраній ВРУ не будуть об`єднуватися з екс-регіонастами. 75% упоїтєльний лохторат відсмоктує й заковткє цю хєрню в такі да.

Ті, звісно, обманюють 75%, і в ноовобраній Раді нардепи від ЗіБєні, утворюють ширку з нардепами-антиукраїнцями, отримують конституційну більшість, чим порушують свої обіцянки й запопадливо втілюють інструктаж із Москви.
Щчма Есраел!

Справді, ЗЄ піде, не прийшовши. Таке маю відчуття.

147. Чому Порошенкоко програв вибори 2019?
 https://zemlj.blogspot.com/2019/04/146-2019.html