ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПОЗОВ ВІД ЗУМИСНОЇ ШКОДИ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОСУДІПозивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю. Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!


субота

70. Порадник наївним білим європейцям: як правильно спілкуватия з азіатами

Я - колаборант.
Служу окупантам-азіатам.
Третій курс Чернігівського вищого авіаційного училища льотчиків. 
Умань. Гауптвахта. Сиджу.
Срок мотаю.
Як і Яйцевінкович. 

пʼятниця

69. Орда Чінгізхана-2 і ЄС


Іржаве колесо історії скрипнуло й провернулося. 
Знову, як у 1240 році під час навали монголо-татарської орди, що воювала під зеленим прапором ісламу, неоординці під прапором жовтого азійського неорасизму рвуться до Руси-України.

четвер

68. Правозахист під знаком АТО

Якою може бути ситуація з правозахистом у країні, що воює? Звісно, що складною.
До того ж, ситуацію обумовлено ще кількома значимими подіями:
триває «розгрібання політико-правових завалів» режиму Януковича;

67. У прямому ефірі Громадського ТБ запитав у пана Гриценка про війну

У прямому ефірі Громадського ТБ запитав у пана Гриценка про війну.

Ось що він відповів починаючи з 
47 хв 30 сек

понеділок

66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс

РУК - розвідувально-ударний комплекс, це система, яка об'єднує засоби розвідки, наведення, управління, високоточного вогневого ураження, й призначена виявити й знищити рухомі й нерухомі одиночні й групові цілі ворога в глибині розташування його військ.   


вівторок

65. Як потрібно воювати в зоні АТО - поради афганця 

У будь-якій нормальній країні людині, що бажає допомогти армії під час війни, завжди дають якесь заняття, не залежно від її рівня досвіду й здібностей. Це у нормальній країні. Крім України.

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

Війну між КНР і РФ не сприймають як Третю світову війну. І війну між КНР і США теж не дуже, хоча ці країни мають атомну брою. Аншлюс РФ Абхазії й Північної Осетії у Грузії також ніхто не сприйняв як початок 3св.

63. Стосунки РФ-Україна: як блатота в деканаті

Уявіть собі ситуацію: до деканату шанованого університету, де чимало мудрих, зі світовим ім'ям, сивочолих професорів, вриваються кілька організмів з місцевої блатоти типу гопники. Колишні студенти-невдахи. І починається розвага. Блатота, я маю на увазі, розважається. 

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

Аналіз виконано за матеріалами відкритої преси. Я - підполковник служби в резерві, льотчик-винищувач. Закінчив ЧВВАУЛ і КВГІ. Таку довжелезну й малозрозумілу назву потрібно розшифрувати.
1. Прогноз дати події. 
Ця подія — це ймовірна спроба аншлюсу якоїсь території України країною РФ. І цей прогноз — до 24 серпня 2014 року. Так,  так! Саме до Дня Відновлення Державності України.