ЯК ВІДРЕДАГУВАТИ ПОЗОВ ВІД ЗУМИСНОЇ ШКОДИ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ У ЄВРОСУДІПозивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю. Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!


неділя

61. Віктор Суворов: кожен найманець має знати - у нього немає права на життя

Перемога, в кінцевому рахунку, обумовлюється станом духу тих мас, які на полі бою проливають свою кров. Це не я придумав. Це сказав Ленін. Це один з тих рідкісних випадків, коли він був правий. Йде війна. Стан духу українських бійців, які сьогодні на полі бою проливають свою кров, буде надихаючим прикладом для прийдешніх поколінь захисників Батьківщини.

60. Микола Гнатовський: Як кваліфікувати конфлікт в Україні в контексті міжнародного гуманітарного права

Я маю великі сумніви, чи слід було мені взагалі писати цей текст. Без спеціальних знань його дуже легко неправильно зрозуміти. Проте у зв’язку із запитаннями колег-фахівців знову змушений повернутися до проблеми кваліфікації збройного конфлікту, у якому опинилася Україна. 

59. Закінчення АТО: як європейцям перемогти азіатів?

Коли АТО закінчиться, то й вся ця трагедія закінчиться теж?
Ні, звичайно.

Зрозуміло, що азіати не заспокояться, поки вождем у них буде   Ліліпутя.

субота

58. Перший український посібник з контрпропаганди для журналістів (у питаннях і відповідях)

Для кого цей посібник?
Рекомендовано журналістам, професійним українським політтехнологам, керівникам українських партій та рухів, телерадіоканалів, періодичних видань, вищому керівництву української держави (проукраїнського Президента та його команди), міжнародним дипломатичним службам, так і широкому загалу небайдужих українських читачів, що власними свідомими поглядами й зусиллями рухають Україну до свободи. Отримавши перешліть друзям. Яка мета цього посібника?