1. Як українцям застосувати принцип "Розділяй і володарюй" для політичної перемоги? Аналітичні матеріали політтехнолога

 Київ, Україна.  Шановні пані, панове!  Якщо ви помітили, то чужинці вже давно розділяють і володарюють нами, українцями, й нашою країною. ...

четвер, червня 21, 2018

130. Українсько-польські стосунки: незручні питання

Продовження. Початок тут:
 
114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду
http://zemlj.blogspot.com/2016/07/114.html



Шановні пані, панове!
Я правозахисник, білий українець. Я необрізаний. Я чую тут питання українсько-польських стосунків, які всі ми завжди обговорюємо публічно. Проте є такі питання, які ніхто не обговорює. Про які ніхто не чув. Які ніхто не задає. Які не спадають на думку. Про які не знають. Я не знаю, можливо на кожній конференції чи симпозиумі нас зумисно змушують дотримуватися певної межі, щоб уникнути незручностей і дискомфорту від низки, за взаємною згодою, "заборонених" для обговорення тем?

Проте сьогодні я такої межі дотримуватися не буду. 


понеділок, червня 18, 2018

129. Петиція на порталі Верховної Ради України

Текст електронної петиції:

https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/3829


Європейський суд із захисту прав людини в місті Страсбург звертається до мене "пане". Київська міська рада (суди, держустанови) в особі В.Кличка (Черновецького і Гереги), проти яких я виграв Євросуд і які завдали збитків українській державі в 1000 євро виплачених мені як статисфакція, звертаються до мене "громадянин":
http://zemlj.blogspot.com/p/5.html
Ні ВРУ, ні АП, ні КМУ, ні МЗС і досі від часу відновлення української державності за 26 років не виступили із законодавчою ініціативою з врегулювання європейських форм звертання і форм традиційної української культури при спілкуванні українців між собою: "пані", "пане". Прошу виступити із законодавчою ініціативою і зобов'язати держслужбовців і представників державних установ України звертатися до українців "пані", "пане".