Translate

понеділок

109. Росіянка поділилася технологією лікування мами від кремлівської пропаганди

 Коли стало зрозуміло, що маму переконати неможливо, й вона говорить цитатами з телевізора, ми просто на місяць поїхали до Парижа.  

Про це розповідає росіянка Світлана Одінцова на своїй сторінці в соцмережі, повідомляє Replyua.net. 

ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

Жінка зазначила, що замість спроб переконати вона зробила мамі закордонний паспорт і на місяць з нею поїхала до Парижа. Там вони винайняли квартиру, займалися домашнім побутом, багато гуляли, весь час роздивлялися, як живуть прості парижани в їхньому тихому кварталі.

Вже до вечора першого дня мама поцікавилася, чому з ними всі вітаються і усміхаються. Телебачення дивилися без російських каналів, французькі передачі Світлана перекладала мамі в міру своїх можливостей. І практично жодної політики. 

Вже за тиждень літня жінка плакала у ванній, а коли її застала донька, твердила лише одну фразу: "Я вірила всьому, що говорять". У Парижі її вразила велика кількість інвалідів на вулицях і максимум турботи у всьому, де тільки можна її проявити. 

А потім жінки повернулися до Росії. Мама відключила всі федеральні канали, і тепер дивиться лише Діскавері, Культуру, КухнюТВ й Енімал ПЛЕН. 

джерело: http://www.technosotnya.com/2015/12/blog-post_88.html
 

Немає коментарів:

Дописати коментар