Translate

субота

56. Паспорт: графа національність, раса, натуралізація


Все йде до того, що звільнення Абхазії, Криму, Придністров’я та низки земель Далекого Сходу й Сибіру від російських окупантів відбудеться одночасно. Разом з поділом РФ.

У РФ, де за те, що кинув лимоном у поліцая дають три роки зони, а за групове згвалтування дають теж три роки. Росіяни з сумом жартують, що тоді вже краще згвалтувати поліцая.

Режим в РФ робить людям боляче. Не просто боляче, а дуже боляче. "Затягують гайки" постійно. Це як ніби нога раптом піднялася, й боляче вдарила в голову. 
Факт: пересічний росіянин і забитий і заляканий.
Люди не люблять болі й прагнуть до задоволеня. Можливо й сумнівного, але задоволення.
Факт: алкоголіків з наркоманами помітно більше, ніж послідовників львів’янина Захера Мазоха.

Тому режими, що роблять громадянам боляче довго, за історичними мірками, не живуть: розгром РФ не за горами, поділ відбудеться ще на нашій пам’яті й досить скоро.

Політика - це як шаман, що викликає дощ.
Б’є в бубон.
Забирає гроші у мирян.
Всі з цим погоджуються.
Ллє дощ.
  
Політики створюють суспільну згоду, що РФ йде до краху.
Б’ють у ЗМІ.
Забирають гроші у РФ.
Всі з цим погоджуються.
Факт: крах СРСР.

Крах РФ скоро.   

Україна вже ввела ембарго на поставки зброї й компонентів зброї до РФ. Такі ж ембарго ще й у фінансовій сфері починають вводити ЄС і США.

У нас є цивільні, що працюють в українських міністерствах і продовжують фінансувати українську теле-радіомережу, через яку зараз російські окупанти налагодили трансляцію мозкопромивальних сюжетів. Чи українська міліція, військові, що без бою здають військові частини й техніку зі зброєю та ще й коментують: "У нас з ними (окупантами) повна згода й розуміння. Ми зробили все правильно!".

Цікаво, що російські окупанти чудово розуміють, що часу їм лишилося, у кращому разі до осені, коли з дерев і кущів спаде листя, й ніде буде ховатися. Ситуація нагадує афган: влітку душмани ховалися в "зеленці", взимку відходили в гори. 

Українські бійці АТО можуть по-різному називати російських окупантів: духи (як і душманів), азіати (як американці чи європейці за географічним походженням), бандформування, проте остаточно АТО закінчиться взимку, позаяк на снігу добре видно сліди й духів легко відстежити. Тих, хто спробує відсидітися, здадуть місцеві мешканці, яких вони вже дістали.

Тих, хто спробує втекти назад, до Кацапстану, уб’ють самі ж кацапи - світ вже облетіла звістка про те, як російські прикордонники розстріляли "Газельку" повну духів, що проривалися додому, в Росію. Тому їхні очільники й найрозумніші з азіатів тікають вже зараз до зони окупації Крим. 

В Україні залишається маса людей, обдурених облудливою пропагандою Кацапстану.

Що з цим робити? Кого призначати на посади?

Очевидно вже наразі повернути до українського паспорту графу "національність".

В анкетах має бути розділ: "Чи є родичі за кордоном". Якщо є в Кацапстані, то зрозуміло, що ні про які посади в уряді, силових структурах тощо й мови не може бути.

Ще одне важливе зауваження про мову калинову.

Кандидат на державну посаду в сім’ї має розмовлять солов’їною, навчати нею дітей. Українська має бути рідною для обох з подружжя, якщо хтось з них бажає робити кар’єру в державних структурах (що до приватних корпорацій, не українських мільярдерів теж є певні підходи, що є темою окремої статті).

Мова є принципово важливою, позаяк я ще не бачив україноненависників з україножерами, та антиукраїнців з українофобами, що в сім’ї розмовляють українською, навчають нею дітей.

Безумовно, тут мають бути застосовані стандарти натуралізації прийняті у світі. 
Факт: під час 2 СВ у військово-морській контррозвідці США міг служити лише білий! американець у 5 (п’ятому!) поколінні.

Зрозуміло, що після справи Фемі й гострої реакції українського Омбудсмена для повного торжества прав людини потрібно додати ще й графу "раса".

4 коментарі:

 1. Германию, к ковровым бомбардивкам B-17, как раз вот это и привело. Вот такой вот подход. И Германии очень повезло в том плане, что советские танки бысто ездили. Если бы Черчилль и Рвзвельт были чуть напорестей, то не было б хиросимского набата. Вместо него был бы берлинский. И дрезденский. История бы сложилась по другому и за посты с призывами к селекции просто сажали бы года на 2.

  ВідповістиВидалити
 2. Ще ніхто не скасовував Декларацію ООН проти расизму!

  ВідповістиВидалити
 3. сергей волчков2 лютого 2015 р. о 11:07

  Ти зовсим збренділ, це так нам строить нову краіну.

  ВідповістиВидалити
 4. Так - правозахист ще ніхто не скасовував!

  ВідповістиВидалити