понеділок, 4 грудня 2017 р.

127. Український аспект тотальної гібридної війни РФ проти всіх

  Ідеологічна спадщина біснуватих фюрерів "світового пролетаріату" Ульянова (Лєніна) та Бронштейна (Троцького), що торочили про світове панування й іншу маячню,  не дає спокійно спати й біснуватому Ліліпуті. 


З усієї тієї маячні Ліліпутя засвоїв лише про світове панування. Тому дії РФ проти України є лише фрагментом надзвичайно складного й заплутаного плану прагнення Кацапстану до світової гегемонії.

План продумано до таких дрібниць і в той же час він настільки масштабний, що потрібно це описати й вказати на взаємозв’язки.

Наприклад, в Україні працюють немало фірм з РФ. Штат фірм інколи досягає кількох сотень співробітників. У той же час точно такі самі українські фірми чудово обходяться штатом в кількадесят колег. Це означає, що такий роздутий штат є лише прикриттям для нелегальних шпигунів з РФ, що прикриваються діяльністю таких фірм і ведуть свою підривну роботу.

Принагідно зверніть увагу на монастирі й церкви УПЦ МП. На самих монахів й охорону. На їхню військову виправку й поставу.

Варто також придивитися до однієї з таких фірм. У Львові десять охоронців ресторану "Старгородод" 2 грудня, напали на двох військовослубовців, бо ті попросили адміністрацію закладу припинити грати російську попсу.

Що 10 охоронців роблять в одному ресторані?

За які гроші їх утримують?

Здогадуєтеся, до чого я веду? Пояснюю: в Україні на цілком легальних засадах перебувають воєнізовані й легалізовані групи ворога. У великій кількості. Вони постійно тренуються. У них є схована зброя. У вирішальний момент вони готові завдати удару з середини України. Тероризм. Диверсії. Саботаж. І їх ніхто не арештовує. Білі українці їх не чіпають. Їх кришують.

Здогадуєтеся, до чого я веду?

Візьмемо операційні системи на основі Лінукс. У мові встановлення деяких з них можна вибрати українську й… русинську.

Так само українську й… русинську мови можна вибрати при реєстрації на одному з найбільших сайтів пошуку роботи США.

В норвезькому серіалі "Окупація" головний герой переховується в Польщі серед… українських сепаратистів.

Харківські видавництва перекладають солов’їною й видають книжки закордонних авторів, в яких Україну зображено вкрай спотворено. Видають дитячі книжки, де допускають підміну понять між Руссю й Росією.

Навіть екскурсія, куплена в екскурсійному бюро, проводиться нам з дружиною:

1. мовою чужинців:
2. про період окупації саме чужинцями.

Тобто хтось у США мав подбати про те, щоб вставити русинську мову в сайт працевлаштування. А хтось із програмістів мав подбати про те, щоб ця ж русинська мова була в меню Лінукса. Тому не в кожному Лінуксі ця мова є. А в норвезькому серіалі згадали про українських сепаратистів. І де? В Польщі!!!

Московські планувальники гібридної війни взяли кожну сторону життя українців, розбили її на найдрібніші частинки й тотально всобачили в кожну таку частинку в глобальному, всепланетному!!! масштабі щось своє, щось, що все українство:
 

руйнує
дискредитує
применшує
знецінює
робить несуттєвим
робить таким, з якими не варто рахуватися
оббріхує
підмінює поняття
показує підлими
показує унтерменшами
тощо.

Щось подібне, залежно від ситуації, так само зроблено з:

Каталонією
Брексітом
виборами в США, Франції, ФРН, Нідерландах
тощо.

Це лише верхівка айсбергу. 1/10 його частина. Інше заховано глибоко в надрах не  публічної політики, шантажу, підкупу й тероризму.

І все це робиться в глобальному, всепланетному масштабі – тотально з кожною країною, з кожним міждержавним об`єднанням! Венесуела з її зубожінням, руйнацією економіки, гіперінфляцією є кінцевим результатом перемоги гібридної війни Ліліпуті проти всіх.

Саме тому Ліліпутя, не зважаючи на санкції, так впевнений у собі. В його руках нитки світового павутиння. Він цілком справедливо (для себе, ботоксного) впевнений, що ще  трішечки зусиль – і весь цивілізований світ зруйновано: адже Великобританію вдалося викинути з ЄС, у США Президентом Трамп, в РФ успішно працюють потужні інформаційні війська, домінування в Інтернеті, хакери, тотальне шпигунство. При цьому багато білих американців з європейцями (а якщо чесно, то й білих українців), вірять у пропаганду жовтих азіатів-росіян!

Чому вони їм вірять? Вірять вони тому, що цивілізації Старого й Нового світів побудовано на взаємній довірі, повазі, очікуванні, що кожен громадянин сумлінно докладає конструктивних зусиль і не руйнує суспільство. "Здесь особенно тебя не проверяют, здесь во всем тебе как другу доверяют!". Вилли Токарєв. (Тут особливо тебе не перевіряють, тут в усьому тобі як другу довіряють. Віллі Токарєв).

Азійську ж цивілізацію побудовано на діаметрально протилежних засадах: тотальна недовіра, брехня, обман, підлість, крадіжки, взаємоприниження. Тому росіянин, що опинився в ЄС і США, почувається так, ніби він вирвався з гнилої клоаки на свободу. "Тупі! Ну тупі!" – називає росіянин американців з європейцями. У них він краде, бреше, порушує – і все це йому безкарно!

Найкраще ситуацію передає бородатий анекдот. Москвич розповідає, як він грав у Києві в покер: "Ета-а-а-а, здалі карти, аткрилі, а украінєц гаваріт: "Ройял флеш!". Я єму: "Пакажи!". А он мінє: "Шляхетним панам вірять на слово!". Ета-а-а, тут русскаму карта шибко й папьорла, однако!".

 "Чим нам гірше – тим нам краще!". Так у РФ коментують санкції. Цю фразу висміюють. А даремно. Вона говорить про те, як далеко Ліліпутя готовий зайти. 


46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

http://zemlj.blogspot.com/2014/03/blog-post_697.html


Чимало дій, до котрих у Ліліпуті чи то руки не доходили, чи гроші закінчилися й не було зроблено, а тепер виконано, й виконано успішно.

Це й часткове імпортозаміщення.

Це й створення закритого суто російського Інтернету без зовнішніх серверів і трафіка.

Це й створення закритої внутрішньо-російської системи міжбанківських платежів. На той випадок коли РФ почнуть від`єднувати від СВІФТ.

Це й спроба розбудовувати газотранспортну систему, щоб пом`якшити удар від ембарго на закупівлю російських енергоносіїв.

Війна в Сирії показала всю нездалість росіян як вояків. Нездалу російську техніку, логістику, ППО, авіаносні сили. Теж саме показала й спроба аншлюсу української землі. Тому основні операції РФ не будуть явного мілітарного характеру, лише Інтернет, пропаганда, тероризм.

Проте на війну в Європі Ліліпутя цілком спроможний зважитися:

"переможну", якщо буде впевнений в такій

"програшну", щоб утримати в Європі "свого" військово-політичного керівника, який ще не закінчив руйнування євроатлантичних структур з середини.

Висновки:

1. протидіяти гібридній агресій варто не лише в Україні, а й за її межами
2. чим більше очей за цим пильнує тим краще
3. оборону варто поєднувати з контрударом – виявивши область негативного впливу РФ, варто локалізувати її вплив і тут же завдати удару у відповідь
4. від оборони варто перейти до наступу

          

Немає коментарів:

Дописати коментар