Перейти до основного вмісту

104. АТО: "повертайся живим!" - добре сказати, а як зробити?ТРЕНІНГ

"ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ"

Технологія Повернення До Життя, Коли Життя Залишає Тіло, Як Вивести З Коми

Людина не має видимих пошкоджень не сумісних із життям - людині проведено повний комплекс реанімаційних заходів. Проте життя не повертається в тіло. Чи можна ще щось зробити? Чи можна з чистою совістю залишити все як є? А якщо й досі мучать докори сумління?.
Людина в комі. Перевертання, розтирання, масажі, процедури регулярно. Чи можна ще щось зробити? Чи можна з чистою совістю залишити все як є? Чи ще рано вимикати апарати для підтримання життєдіяльності тіла?
Значний час тому я не мав відповідей на ці питання. Мені не доводилося стикатися саме з такими випадками.
Я зміг допомогти жінці позбутися трофічної виразки. На гомілці, літній пані вже 78 років. Трофічні виразки взагалі погано загоюються. Я працював з нею технологіями асистів понад 50 годин. Виразка загоїлася.
Підвивихи хребта, грижі, сколіоз, остеохондроз - це мої професійні болячки. Чому? Тому, що я військовий льотчик-винищувач. Багаразові перевантаження під час польоту, стрибки з парашютом, учбові катапультування. Мені знадобилося в сумі понад 60 годин спеціального асисту, спрямованого на хребет. Плюс вирівняно атлант - перший хребець під черепом.
Це - духовна допомога. Допомога духу людини впоратися з проблемами тіла людини.
Ніхто достеменно не знає, чи можна конкретно цю людину вивести з коми. Саме тому призначається значний час до вимкнення апаратури, що підтримує життєдіяльність тіла. Тому є час, щоб спробувати надати допомогу.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ТРЕНІНГ?
 •       Учасник АТО
 •       Комбатант
 •       Волонтер
 •       Реаніматолог
 •       Лікар, фельдшер
 •       Близький родич

ЩО ВАМ ДАСТЬ ТРЕНІНГ?
 •       Розуміння природи людини
 •       Ще один, точний і конкретний інструмент реніматолога
 •       Практичні навички: що робити, якщо людина в комі
 •       Володіння техніками асистів
 •       Усвідомлення того, що ви робили все, що від вас залежить, і ваша совість чиста
ЯК ПРОЙТИ ТРЕНІНГ?
Ціна тренінгу -  500 грн. Проводиться в 
Києві особисто, в групах, або по Скайпу чи 
Вайберу, чи по телефону.


 

СПЕЦІАЛЬНИЙ БОНУС:

Електронна книга з самодопомогиЯкщо ти перебуваєш у не найкращому стані після недавньої невдачі, потребуєш перепочинку, перезавантаження, то ця електронна книжка дозволить тобі надати самому-собі допомогу. Саме так! Самодопомогу. Спільним тут є бажання людини швидко отримати психологічну допомогу в
простій формі, й небажання посвятити когось в обставини причини, чому людині
потрібна така допомога.
Що може дати VIP-персоні моя е-книга?
Самостійно швидко отримати психологічну допомогу в простій формі, по яку через брак часу й коштів та з міркувань конфіденційності людина не наважувалася звернутися. Позаяк я сам військовий льотчик, я сам чудово знаю проблеми зі здоров'ям льотного складу. Тому цю е-книгу написано з використанням прикладів військових льотчиків та цивільних пілотів.
Підійде також усім VIP-персонам, хто має бажання поліпшити власне самопочуття, хто з розумінням ставиться до стресів сучасності й прагне розвитку та самовдосконалення. Коли звернутися до терапевта це надто складно, важко, це може привернути небажану увагу ЗМІ з усіма негативними наслідками публічній особі у великому бізнесі, політичній кар'єрі тощо.
Самодопомогу можна отримати прямо вдома, не залишаючи теплого, зручного й комфортного середовища. Часто можна уникнути вкрай важких спогадів з минулого, проте отримати таке бажане піднесення, звільнення.
З цим можна щось зробити!
Вирішуйте свої проблеми самі, конфіденційно!
Ваші таємниці залишаться при вас і ніхто про них не дізнається! 

СКАЧАТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИЖКУ

Для учасників тренінгу безплатно.
100% ГАРАНТІЯ
Ви нічим не ризикуєте. Якщо вам щось не сподобається, напишіть мені і я поверну вам всю суму. Я все це перевірив на собі, тож впевнений в дієвості асистів на 100%.

P.S.: Завдяки тренінгу ви матимете такі потужні інструменти для допомоги людям, якими зараз мало хто володіє. Ви зможете робити конкретні й точні дії в ситуації, коли ніхто не знатиме, що робити. Ви зможете дати ближньому шанс!

2017 © Пошта для зв'язку: pidchybii@ukr.net
      

104. АТО: "повертайся живим!" - добре сказати, а як зробити?
УДК:159.9:656.7.071.7(045)
Насправді важко уявити, якою може бути сила позитивного наміру пересічної людини, що побажає вояку: "повертайся живим!" або  "повертайся з перемогою!". І він справді повертається живим і з перемогою! 
Позаяк ми нічого не знаємо не лише про силу наміру інших людей, а й про силу власного наміру, тому варто до такої простої дії спонукати всіх рідних, близьких знайомих, колег.

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

Це як "Слава Україні!" в персональному масштабі. Тепер зрозуміло, наскільки це потужна дія? Це — перше, що можна й варто зробити.

Фронт,
"передок", запілля — місця, дивовижні за кількістю струсів, травм і забоїв. Тут чудово працює контактний асист. Асист (англ. assist — допомога) — це дія, яку виконують для того, щоб полегшити незручність (дискомфорт) у теперішньому часі. Його роблять з метою допомогти духу людини впоратися з фізичними труднощами.

Людину відводять у те місце, де сталася травма й просять кілька разів обережно доторкнутися травмованою частиною тіла до нього.
"Вилетить" миттєвий біль, і травма, якщо вона незначна, зменшиться або зникне. Це чинник фізичної комунікації. Після травми частину тіла було ніби усунуто саме від цієї точки фізичного Всесвіту. Відновлення рівня обізнаності (усвідомлення) цього часто необхідно для того, щоб одужання стало можливим.

Контактний асист можна робити самому собі, але при цьому потрібно впевнитися, що він виконується до зникнення болю. З будь-яким типом травми можна працювати контактним асистом. Якщо доступно точне місце отримання травми, то це завжди найкращий тип асисту. Контактні асисти не обмежені у використанні. Іноді вони роблять дива й допомагають.

Асисти з метою допомоги можна застосовувати й до тих, у кого трапився серцевий напад. Спочатку завжди потрібно звернутися до лікаря.

Інформація: якщо людина не потребує невідкладної медичної допомоги, проведіть цей асист. Не хвилюйтеся, з готовністю вступайте в спілкування з людиною і зробіть що-небудь позитивне з цього питання.

Процедура:
Почніть за допомогою дотиків спілкуватися з людиною в такий спосіб:
- Доторкніться до мого серця.
- А тепер я доторкнуся до вашого. Бачите, я доторкнувся до вашого серця!
- Ви відчуваєте, що я доторкнувся до вашого серця?
- Добре, тепер ви доторкніться до мого серця.
- Добре, а я доторкнуся до вашого серця.
- І ви доторкніться до мого.
Ці команди не задані строго. Продовжуйте в такий спосіб, і через деякий час людина почуватиметься краще.


118. Низка чинників психологічної реабілітації комбатантів і учасників АТО
http://zemlj.blogspot.com/2016/10/118.html#more


Але кепсько буває, коли в людини зникає пульс і дихання. Це стосується тих випадків, коли травма чи поранення сумісні з життям, дії з допомоги виконано, але життя залишає тіло.

Процедура:
Якщо людина як особистість залишає тіло, то ви просто наказуєте їй повернутися й повернути тіло до життя. Команди, спрямовані саме до цієї особистості, й повинні подаватися владним тоном.
Просто потрібно скомандувати:
- Поверніться й поверніть це тіло до життя!
Або накажіть особистості:
- Повернись назад і візьми своє тіло! Негайно! Візьми його! Я наказую тобі! Прямо зараз!

І ви просто продовжуєте подавати команди з великим наміром.

Є інший спосіб повернути людину до життя. Ви можете вмовити її повернутися. В одному випадку той, хто надавав допомогу асистом, довго вмовляв одну пані, що їй потрібно пам'ятати про свого чоловіка, подумати про дітей без жодного відгуку. Він жодними способами не міг змусити її повернутися. Нарешті він вигукнув: "Та подумай зрештою про свого нещасного помічника!
". І в цей момент вона повернулася й повернула тіло до життя.

Щойно ви повернули людину до життя, асист завершено. Звичайно, у разі необхідності, потрібно надати постраждалому всю необхідну медичну допомогу та подальші асисти для повного його одужання.

Зауваження щодо проведення: з тим, хто покинув тіло, потрібно працювати протягом трьох-чотирьох хвилин. Максимум — вісім хвилин, але з цього моменту можливий початок появи фізичних ушкоджень. Намагайтеся зробити це швидко.

Є багато асистів, і потрібно багато годин вправлятися, щоб досягти точності та впевненості у їх застосуванні.

Вищезгадані конкретні дії можуть видатися вам дещо незвичайними, проте повірте — поради зі ще незвичайнішими діями на всі випадки життя спроможний миттю видати вам у необмеженій кількості перший-ліпший досвідчений комбатант із зони АТО.

Усі наведені факти, спостереження, експертні висновки, рекомендації ґрунтуються на професійному досвіді автора, військового льотчика-винищувача, авіаційного психолога, підполковника резерву.
Повертайся живим!
Повертайся з перемогою!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

102. Памятка потребителям при посещении оккупированных территорий

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

47. Психологический портрет Лилипути. Аналитические материалы политического психолога

114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

76. Дослідження: чому окупанти-росіяни поводяться, як монголо-татари? Аналітичні матеріали політичного психолога

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога

66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс