75. Нємцов: соцопитування в Росії - як розмова соціолога з обдовбаною коксом і горілкою людиною

«Опитування громадської думки в сучасній Росії мені нагадує розмову соціолога з обдовбаною коксом і горілкою людиною: чорне їй здається білим, брехня - правдою, зло - добром», - написав у Facebook російський опозиціонер Борис Нємцов. 

І навів, як він вважає, неспростовні факти повного провалу Путіна на міжнародній арені. «А громадянам, які перебувають у стані важкого наркотичного імперського сп'яніння, здається, що міжнародні досягнення Путіна величезні. Ну, не страшно. Протверезіють, потім ломка і всі зрозуміють», - додав він. 

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ось наведені Нємцовим факти провалу Путіна. 

1. Хотів, щоб Україна залишалася позаблоковою країною, нейтральною й дружньою. Підсумок - Україна рветься в НАТО. На території країни відбуваються спільні навчання з арміями країн Альянсу. Крім того, Київ заявив про постачання західної зброї для Збройних сил України. 

2. Хотів послабити Північноатлантичний альянс. Підсумок - НАТО посилюється, військові бюджети західних країн зростають. 

3. Хотів вбити клин між Європою та Америкою. Підсумок - консолідація країн Заходу перед загрозою путінської агресії. І санкції синхронно вводять, і діють спільно. 

4. Хотів поглибити роз'єднаність між східними й західними регіонами України. Підсумок - виникла політично єдина нація (за винятком частини Донецької й Луганської областей). Вперше після здобуття Незалежності впродовж президентської кампанії кандидат Порошенко переміг у всіх без винятку регіонах країни. До втручання Путіна Захід України голосував за одного кандидата, Схід - за іншого. (2010 Захід за Тимошенко, Схід за Януковича, 2004-2005 Захід за Ющенка, Схід за Януковича). 

5. Хотів, щоб Україна вступила в Митний Союз. Підсумок - цього не буде ніколи. Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС і хоче євроінтеграції. 

6. Хотів створити маріонеткову державу Новоросія від Донецька до Одеси. Підсумок - контролює меншу частину Донецької та Луганської областей. Загинуло 3000 осіб - росіян і українців. 

7. Хотів посилити свій вплив у світі. Підсумок - став ізгоєм. А країна під санкціями. 

8. Хотів продовольчими санкціями покарати Захід. Підсумок - покарав російський народ. Ціни на продукти зросли (на м'ясо до 40%, на молоко до 20%), а на Заході впали. 

9. Хотів мати в Києві лояльну собі владу а-ля Янукович. Отримав - 100% антипутінську. 

10. Хотів, щоб український народ його поважав. Отримав Путін-сам знаєте хто! 

11. Хотів розширення Євразійського Союзу. Підсумок - розширився Європейський Союз. За роки правління Путіна в ЄС вступили 13 країн (зараз 28), а до Путіна ніхто. Навіть Казахстан замислюється чи не вийти йому з-під опіки путінської Росії.

джерело: http://sprotyv.info/ru/news/4717-nemcov-socoprosy-v-rossii-kak-razgovor-sociologa-s-obdolbannym-koksom-i-vodkoy-chelovekom

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

102. Памятка потребителям при посещении оккупированных территорий

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

47. Психологический портрет Лилипути. Аналитические материалы политического психолога

114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

76. Дослідження: чому окупанти-росіяни поводяться, як монголо-татари? Аналітичні матеріали політичного психолога

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога

66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс