66. "Миротворець" АТО: розвідувально-ударний комплекс

РУК - розвідувально-ударний комплекс, це система, яка об'єднує засоби розвідки, наведення, управління, високоточного вогневого ураження, й призначена виявити й знищити рухомі й нерухомі одиночні й групові цілі ворога в глибині розташування його військ.   


Ця тема, як етап розвитку військових технологій, обговорювалася в світовому військовому середовищі ще років зо 30 тому. Практичне застосування було американцями в Іраку та Югославії, європейцями в Лівії. 

перейти до ПОСЛУГИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ

Азіати застосовують такі РУК в Україні на Слобожанщині. 

Їх основою є БПЛА "Орлан-10", що може передавати високоякісну фото й відео картинку з відстані понад 100 км в реальному часі. Російські окупанти застосовують потім "Град", "Торнадо" й ствольну артилерію.

Сили АТО лише нині починають отримувати щось подібне, адже почалися поставки БПЛА національного виробництва. Практика показала, що впродовж війни необхідно модернізовувати техніку (наприклад протикумулятивні екрани для танків і БТР), і створювати нову зброю.

Принципи РУК, яа показує аналіз, вже почали застосовуватися: 
"У суботу в місті Ровеньки Луганської області, було виявлено скупчення на автобазі близько 40 броньованих машин, 3 ЗРК типу "Стріла-10" і до 500 найманців незаконних збройних формувань, які ймовірно були екіпажами, які оперують виявленою технікою. Про це передає прес-центр антитерористичної операції.
"Не виключається, що зазначений особовий склад прибув як "гуманітарний конвой", - йдеться в повідомленні.
Прес-центр зазначив, що дана база терористів була знищена високоточним ударом Збройних Сил України щодо виявленого об'єкту. Мирні жителі не постраждали, підкреслили також в штабі АТО".

БПЛА національного виробництва дозволяють зв'язати ОТР "Точка-У" й коригований 152 мм артилерійський снаряд "Квітник" в єдиний розвідувально-ударний комплекс. 

Це - "готове рішення". 
Проте є проблема. 

Максимальна відстань застосування снаряда "Квітника" близько 20 км, а ОТР "Точка-У" близько 120 км. 

Для низки цілей "Точка-У" занадто потужна й дорога. На мій погляд, варто модернізувати некеровані ракети "Граду", "Смерчу" й "Урагану" в кориговані на зразок комплектів створення коригованих американських авіабомб. Це дозволить на порядок зменшити кількість ракет для знищення типової цілі, й значно зменшити витрати на АТО взагалі, з й без того порожнього бюджету.

А найціннішим є те, що така модернізація дозволить створити зброю, що поставить на конвеєр справу перемелювання караванів духів з десятків і сотень одиниць техніки. 

Як я вже писав у статті:

Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти

http://zemlj.blogspot.com/2014/06/blog-post_29.html

потрібно якомога швидше встановити панування в повітрі над зоною АТО, знищивщи ЗРК окупантів "Бук-М", з якого вони збили малазійський Боїнг-777, та ЗРК "Оса". Це дозволить значно розширити перелік сил та засобів, які можна буде залучати до РУК.    

Ось ще повідомлення:  
"Колона російської військової техніки в понеділок вранці спробувала здійснити прорив з території Росії в Україну в районі Новоазовська. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.
"Завдяки оперативним діям українських підрозділів, колона була розчленована. Основна частина колони зупинена вогнем наших сил", - повідомив він.
"Частина колони (попередньо - 10 БТР, 2 танка і 2 КамАЗи) продовжила рух углиб території України. Сили АТО починають дії з її знищення", - додав Тимчук. Інформацію про вторгнення російських військ підтвердив керівник батальйону "Донбас" Семен Семенченко".

З цього можна зробити висновок, що конкретно цей караван з духами виявили не засобами інструментальної розвідки, а лише тоді, коли його побачили на власні очі на найближчому блок-посту.

Або:
"Органи СБУ спільно з добровольчим батальйоном "Айдар" в районі Олександрівська Луганської області знешкодили лісовий табір бойовиків".

В обох випадках досить було застосувати елементи РУК відповідні за відстанню ураження, кількістю та потужністю й не неражати на небезпеку життя наших воїнів, що знищують азіатів у безпосередньому вогневому контакті. До того ж це дозволяє витратити не більше, ніж кілька десятків хвилин від моменту виявлення, ідентифікації й до ураження цілі. Вищому військовому керівництву не потрібно годину висіти на телефоні, щоб спробувати уявити, що ж там відбувається? 

Й особисто не потрібно виїзджати на передову: все видно на картинці.  

Ми маємо організувати візуальний контроль кожного квадратного метру тимчасово окупованої української землі (її площа відносно невелика), щоб отримати можливість негайно бити нововиявлені цілі, особливо, що лізуть з-за кордону.   

Продовжується з 1240 року найкривавіший міжрасовий конфлікт планети між білою Європою й жовтою Азією. Ми зацікавлені перемогти в ньому швидко, з найменшими втратами й використаними ресурсами. 

Описане вище стосується лише оптимістичного технічного аспекту. Військово-політичний аспект конфлікту, дії вищого керівництва українською державою, залишаються й досі сумнівними для нас, українців. 

Матеріали для самопідготовки: 

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CBwQFjAA&url=http%3A%2F%2Firbis-nbuv.gov.ua%2Fcgi-bin%2Firbis_nbuv%2Fcgiirbis_64.exe%3FC21COM%3D2%26I21DBN%3DUJRN%26P21DBN%3DUJRN%26IMAGE_FILE_DOWNLOAD%3D1%26Image_file_name%3DPDF%2FNitps_2012_3_5.pdf&ei=4m_7U62kJ-P_4QSx64HQBw&usg=AFQjCNFVqnaZsBqxHSk00z8hu29-eiFQ-g&sig2=KQwlTmpmYdXNKviAVbsICg&bvm=bv.73612305,d.bGE

http://uad.exdat.com/docs/index-688815.html


Коментарі

 1. В Україні багато разумних людей , та ідей! Об*єднайте їх , вийде не гірше чим в Ізраілі! Спільно легше й пуйла побити. Слава нації - смерть ворогам!

  ВідповістиВидалити
 2. Треба шаблон для блога поміняти, хлопці, - погано читається.
  "Біла Европа" і "жовта Азія" - ??? Европа, хлопці, вже давно не біла. І Україна стане небілою дуже швидко - 150 тис осіб чоловічої статі приїздять до України щорічно на постійне проживання. Майже по одному на кожну 18-ти річну дівчину (їх 180 тис щорічно).
  Більше інфо: о разумной национальной политике в Украине
  http://thenewneandertalien.wordpress.com/2014/05/19/hysteria-around-crimean-tatars-and-a-sound-ethnic-policy-for-ukraine/

  ВідповістиВидалити
 3. Ну ми гімназіев не кончалі = каза

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

102. Памятка потребителям при посещении оккупированных территорий

64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

47. Психологический портрет Лилипути. Аналитические материалы политического психолога

114. Як правильно говорити про Волинську трагедію? Тези для ЗМІ, політиків, уряду

46. Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога

76. Дослідження: чому окупанти-росіяни поводяться, як монголо-татари? Аналітичні матеріали політичного психолога

62. Прогноз дати початку спроби окупації: приниження як діагноз аншлюсу

50. Психологічний портрет Тимошенкоко. Аналітичні матеріали політичного психолога