ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ НА ОПИТУВАННЯ:

Яка частка білих українців серед «олігархів» і в найвищих органах влади України?

Яка частка білих українців серед «олігархів» і в найвищих органах влади України?

Translate

ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-3 Виділити квартиру і ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ- 2 Перемістити в позачергову квартирну чергу

ВИСНОВОК АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ: наш аналітичний центр виявив можливі обставини грубого промаху в роботі Євросуду. Нам приємно, що ми можемо допомогти Вам, шановні наші читачі, у Вашій правозахисній діяльності, зберегти Ваш час, зусилля, ресурси.


Вище - моє прізвище, буцімто я маю квартиру в Івано-Франківську. 
Якщо хтось зможе пояснити, як туди потрапило моє прізвище, я буду дуже вдячним!!! 


Недавно дізнався, що в Дніпровській РДА Києва квартирна черга військових пенсіонерів рухається у "природній" спосіб - хто помер, хто переїхав, за 8 років не виділено жодної квартири!Що, власне, відбулося? Євросуд дві справи об’єднав в одну. До справи ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-3 Виділити квартиру, приєднав ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-2 Перемістити в позачергову квартирну чергу. 

Чому?


1. Тому, що в обох справах один відповідач (так вважає юрист, що складав обидва позови).

У справі ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-3 Виділити квартиру Євросуд не знайшов порушення конвенції. Виходить, що в приєднаній справі теж нема порушення конвенції? 
2. Українські представники в Євросуді переплутали, й звалили все в одну купу, чим нівелювали всю роботу по позову й позбавили мене законного виграшу (так вважає юрист, що складав обидва позови)
Адже я кілька разів надсилав запити до Євросуду з проханням повідомити номер, присвоєний другій справі (яку, як виявляється, приєднали), але жодного разу не отримав відповіді. 

Отже, це грубий промах в роботі українських представників в Євросуді?

ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ- 2. Перемістити в позачергову квартирну чергу.
ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-3 Виділити квартиру

Леонід Васильович Підчибій,
вул. Ентузіастів, буд. 23 кв. 117, Київ
02154 Україна +380985389552
СКАРГА
Прошу повідомити мені інформацію про хід мого позову, отриманого Вами згідно з повідомленням про вручення (див. нижче) RE010305174UA від 6 mai 2009.
З невідомих мені причин я й досі не отримав жодної інформації про номер справи, її перебіг, не знаходжу на сайті http://echr.coe.int в системі HUDOC.
З повагою.
25 червня 2012 року Леонід Васильович Підчибій